Kontakt

MELACO sp. z o.o.
ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

  • +48 68 387 92 08
  • +48 68 387 42 03
  • +48 68 387 95 47
  • +48 68 356 43 07

  • +48 68 387 23 94

 
ZARZĄD
   
       
 
Prezes
Zbigniew Haczkowski
   
       
  Wiceprezes
Dariusz Piotrowski
d.piotrowski@melaco.com.pl
   
 
As. ds. Obsługi Biura
Aneta Wisłocka
wew. 31, 34 / kom. 605-420-728
melaco@melaco.com.pl
  DZIAŁ SPRZEDAŻY   Z-ca Dyrektora
ds. Prod. i Rozwoju

Beata Piotrowska
b.piotrowska@melaco.com.pl
         
    Kierownik Dz. Sprzedaży
Piotr Walczak
wew. 38 / kom. 691-863-935
p.walczak@melaco.com.pl
  DZIAŁ PRODUKCJI
         
    Specjalista ds. Sprzedaży
Leszek Niemczynowski
wew. 33 / kom. 609-158-634
l.niemczynowski@melaco.com.pl
  Kierownik Zakładu
Marek Krobski
wew. 37 / kom. 601-469-241
m.krobski@melaco.com.pl
 
    As. ds. Technologii i KJ
inż. Karol Dobkiewicz
wew. 45 / kom. 603-653-816
k.dobkiewicz@melaco.com.pl
  Asystent ds. Produkcji
Małgorzata Kina
wew. 32
m.kina@melaco.com.pl
Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

 
Szanowni Klienci i Dostawcy

W dniach od 23-07 do 03-08 w firmie MELACO jest przerwa wakacyjna.
Prosimy o uwzględnienie powyższej informacji w planach zamówieniowych i harmonogramach dostaw, ponieważ w tym czasie magazyny będą nieczynne.

Zamówienia będą przyjmowane na bieżąco i potwierdzane w 32 tygodniu.

Dyżur prowadzi dział sprzedaży:
tel. 609158634 lub e-mail: l.niemczynowski@melaco.com.pl

Życzymy udanych wakacji!
Wracamy już 06-08-2018!

Melaco