25-lecie Melaco - winny finał rejsu po Odrze

04.07.2018, 13:08

W dniu 23 czerwca br. uczciliśmy 25-lecie firmy. W świetnych humorach w gronie pracowników ich bliskich dotarliśmy autobusami na „Rejs po Odrze”.  Przyroda jednak sprawiła psikusa statek osiadł na mieliźnie i tyle było pływania. 

Cytując pasażerów innego 'Rejsu": "w tak pięknych okolicznościach przyrody" spędziliśmy miło czas na rozmowach i żartach, a następnie udaliśmy się do Winnicy Kinga. Przywitali nas gospodarze Państwo Kinga i Roberta Koziarscy oraz Beata i Dariusz Piotrowscy - dyrekcja MELACO, rozpoczynając główne atrakcje wieczoru. Zwiedzanie winnicy, degustacja win, uroczysta kolacja oraz oczywiście tańce sprawiły że czas minął bardzo szybko w wesołej atmosferze. Był to przyjemny wieczór pełen wzruszeń, życzeń i uśmiechów.  Już niedługo następne 25-lecie.

25-lecie Melaco - winny finał rejsu po Odrze

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.