Akcja CYCLING - RECYCLING.

02.08.2016, 18:26

W dniu dzisiejszym w ramach akcji Cycling-Recycling Pan Dominik Dobrowolski był gosciem firmy MELACO spółka z o.o. w Nowej Soli.

Pracownicy firmy przynieśli elektrośmieci i spotkali się z podróżnikiem w czasie jego postoju. W atmosferze żartów, w obecności balonów, ekogadżetów rowerowych i nie tylko oraz posiłku wzmacniajacego rozmawialiśmy o cyclingu i recyclingu w codziennym życiu.

Ponieważ większość załogi MELACO dojeżdża do pracy rowerami, a wśród niej część to zapaleni cykliści, tym łatwiej o zrozumienie dla tak prostej i ekologicznej jak rower idei. Zbiórka odpadów zakończyła się sukcesem, a pracownicy pozbyli się z domów elektrośmieci i zamienili je na przydatne każdemu rowerzyście wyposażenie poprawiające jego bezpieczeństwo i broszury promujące zasady bezpiecznego pozbywania się elektroodpadów. To nie pierwsza ekoakcja Dominika Dobrowolskiego, w której firma MELACO bierze udział, ale pierwsza w której mogliśmy go gościć i porozmawiać. Dobrą zabawę przerwały nam krople deszczu, ale też i Podróżnika gonił czas. Przed nim kolejny etap i kolejni uczestnicy akcji.

Pracownicy MELACO życzą równych dróg i wiatru w plecy!

Do następnego spotkania!

Cycling - Recycling

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

Komunikat

 
Uprzejmie informujemy,
że w okresie od 22.07.2019 do 04.08.2019 (T30-31)
firma Melaco Sp. z o.o. nie pracuje.

W tym okresie w dziale sprzedaży dyżur będzie pełnił Pan Leszek Niemczynowski.
tel. kom. 609 158 634, e-mail: l.niemczynowski@melaco.com.pl, tel.+48 68 387 92 08 wew. 33

Uwaga: Magazyny w czasie całego okresu będą nieczynne,
zatem nie będzie możliwości przyjmowania lub wydawania towaru!