MELACO na M.O.W 2018

25.09.2018, 09:03

Wyroby MELACO były licznie prezentowane podczas aktualnej edycji targów M.O.W odbywającej się w Bad Salzuflen w dniach 16-20 września 2018 r.

Firma GERMANIA zaprezentowała na swoim stoisku zestaw do garderoby SANTEN, w którym zastosowano półki w atrakcyjnej okleinie DĄB GRANDSON wykonane w innowacyjnej technologii FLICK&CLICK™. Drugim prezentowanym wyrobem był zestaw systemowy do pokoju o nazwie LESTERA, który wykonano w wybarwieniach CREME, SKY BLUE oraz DĄB NAGANO.

Jesteśmy dumni z tego, że nasz nowy produkt FLICK&CLICK™ doczekał się już trzeciej prezentacji podczas targów meblowych, w tym podczas dwóch imprez zagranicznych.

Na uwagę zasługują także prezentowane przez firmę PROLINE stoły kawowe VENICE, PERU i NOVA, w których zastosowano blaty, półki oraz inne elementy wykonane w technologii MELAFOL.

 

Zestaw systemowy LESTERA Garderoba SANTEN Garderoba SANTEN
Zestaw systemowy LESTERA Garderoba SANTEN
Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.