Nowa kolekcja innowacyjnych produktów 2016

10.08.2016, 08:39

Informujemy że opracowaliśmy nowe propozycje w zakresie kolorów, deseni i faktury powierzchni.

Nasza nowa kolekcja zawiera bardzo trendowe kolory takie jak FJORD i DENIM. Ponadto proponujemy wysokiej jakości wykończenia powierzchni typu SUPERMATT.

Na uwagę zasługuje fakt, że tym razem zaproponowaliśmy gamę wyrobów z głęboko tłoczoną powierzchnią typu: QUADRO, SZLIF i MODERN ASH, których walory idealnie podkreśla wykończenie wąskich płaszczyzn tym samym materiałem, co jest naszą specjalnością.

Dotychczasową ofertę kolorów z efektem METALIC rozszerzyliśmy o ARCTIC BLUE, a gamę jednobarwnych wykończeń połyskowych wzbogaciliśmy o kolor EVORA.

Zgodnie z pojawiającymi się nowymi kierunkami w projektowaniu mebli i wnętrz zaproponowaliśmy również desenie imitujące kamień naturalny z perfekcyjnie odwzorowaną fakturą powierzchni: RUSTY ROCK i ASHY ROCK.

Każdy z nowych kolorów i deseni możemy dostarczyć jako: płyty i wstęgi COMPLETE SKIN, fronty i formatki meblowe COMPLETE SKIN_DOOR, fronty i elementy meblowe prasowane techniką próżniową MELAFOL i MAGIC GLOSS oraz listwy COLPLETE SKIN_LINE.

Jakość oferowanych przez MELACO produktów dodatkowo umacnia fakt, że we wszystkich procesach technologicznych stosujemy wyłącznie kleje poliuretanowe, które gwarantują naszym klientom najwyższe parametry w zakresie odporności na wysoką temperaturę czy wilgoć.

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

Komunikat

 
Uprzejmie informujemy,
że w okresie od 22.07.2019 do 04.08.2019 (T30-31)
firma Melaco Sp. z o.o. nie pracuje.

W tym okresie w dziale sprzedaży dyżur będzie pełnił Pan Leszek Niemczynowski.
tel. kom. 609 158 634, e-mail: l.niemczynowski@melaco.com.pl, tel.+48 68 387 92 08 wew. 33

Uwaga: Magazyny w czasie całego okresu będą nieczynne,
zatem nie będzie możliwości przyjmowania lub wydawania towaru!