Nowa oferta produktów dla budownictwa

01.06.2012, 10:15

MELACO sp. z o.o. ma nową ofertę produktów dla budownictwa. Wdrożona została nowa rodzina produktów MELAFOL - PARAPETY OKIENNE.

Nowy produkt jest oferowany w ciekawej gamie deseni i faktur. Łącznie w ofercie znajduje się 12 wzorów. Parapety są produkowane na zamówienie w określonych wymiarach minimalnych i maksymalnych.

Dzięki zastosowanym klejom i technologiom produkcji PARAPET MELAFOL jest odporny na wilgoć i nie wymaga stosowania dodatkowych zabiegów i materiałów zabezpieczających.Do produkcji parapetów zastosowano najwyższej jakości folie polimerowe i płyty drewnopochodne MDF.

Zapraszamy do współpracy firmy specjalizujące się w dystrybucji okien i parapetów okiennych. Na terenie województwa lubuskiego wyłącznym partnerem MELACO w zakresie dystrybucji PARAPETÓW OKIENNYCH MELAFOL jest firma DEX: www.dexparapety.pl.

Dla klientów detalicznych PARAPETY OKIENNE MELAFOL dostępne są już w 100 punktach sprzedaży na terenie województwa lubuskiego

MELAFOL - parapety okienne

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

Komunikat

 
Uprzejmie informujemy,
że w okresie od 22.07.2019 do 04.08.2019 (T30-31)
firma Melaco Sp. z o.o. nie pracuje.

W tym okresie w dziale sprzedaży dyżur będzie pełnił Pan Leszek Niemczynowski.
tel. kom. 609 158 634, e-mail: l.niemczynowski@melaco.com.pl, tel.+48 68 387 92 08 wew. 33

Uwaga: Magazyny w czasie całego okresu będą nieczynne,
zatem nie będzie możliwości przyjmowania lub wydawania towaru!