Nowy wyrób dla firmy Meble VOX sp. z o.o. sp.k.

08.03.2019, 13:58

Zawiadamiamy, że po trwających ponad rok pracach nad projektem nowego wyrobu dla firmy Meble VOX sp. z o.o. sp.k. realizowane działania zakończone zostały decyzją o wdrożeniu wyrobu do produkcji .

Efektem podjętych decyzji jest złożone zamówienie na pierwszą serię produkcyjną wyrobu o handlowej nazwie RIBBON, który znajdzie się w sprzedaży w sieci detalicznej Meble VOX sp. z o.o. sp.k. na przełomie pierwszego i drugiego kwartału b.r.

Nasz Klient zaprezentuje nowe wyroby na swoim stoisku podczas bieżącej edycji targów MEBLE POLSKA, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 12-03-2019 do 15-03-2019 .

Projekt RIBBON powstał w oparciu o innowacyjną i opatentowaną technologię produkcji FLICK&CLICK™ (patent RP nr P.228610 i P.219311) . Zastosowano mechaniczny system zamykania Threespine®.

(Słowny znak towarowy „Threespine" i logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi, stanowiącymi własność Valinge Innovation AB, a każde użycie tych znaków podlega licencji.)

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.