Płyty 2D w nowej odsłonie

16.05.2019, 12:16

W ofercie kolekcji COMPLETE SKIN pojawiły się z nowości z linii produktów 2D - wstęgi i płyty produkowane w technologii ciągłej na bazie płyt drewnopochodnych i folii polimerowych przy zastosowaniu klejów poliuretanowych na gorąco.

Tegoroczną nowością są dekory o modnym wzornictwie i kolorystyce, takie jak: Artemisia, Dark Dalia, Marmo Carrara, Marmo Botticino Classico. Nowe propozycje prezentowane są w alternatywnych wykończeniach, takich jak: połysk, mat i brokat.

Do programu produkcyjnego COMPLETE SKIN wprowadzono również nową gamę oklein, tzw. “laminat PET”, które dostępne są w 12 kolorach wykończonych na mat i wysoki połysk. Wyrób ten spełnia restrykcyjne wymagania ekologiczne, a przy tym zapewnia najwyższe parametry jakościowe powierzchni, co wzbudza zainteresowanie najbardziej wymagających producentów mebli, a w szczególności kuchni. W kolekcji znajdują się najmodniejsze w tym sezonie kolory.

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

Komunikat

 
Uprzejmie informujemy,
że w okresie od 22.07.2019 do 04.08.2019 (T30-31)
firma Melaco Sp. z o.o. nie pracuje.

W tym okresie w dziale sprzedaży dyżur będzie pełnił Pan Leszek Niemczynowski.
tel. kom. 609 158 634, e-mail: l.niemczynowski@melaco.com.pl, tel.+48 68 387 92 08 wew. 33

Uwaga: Magazyny w czasie całego okresu będą nieczynne,
zatem nie będzie możliwości przyjmowania lub wydawania towaru!