Relacja z targów FURNICA w Poznaniu

26.04.2013, 15:48

Firma MELACO uczestniczyła w tegorocznej edycji targów materiałów i akcesoriów do produkcji mebli FURNICA, które odbyły się w dniach 16-19 maja 2013 r.

Prezentacja firmy obejmowała nowe propozycje z zakresu wysokiej jakości płyt COMPLETE SKIN oraz frontów i elementów meblowych MAGIC GLOSS, MULTIFORM i MELAFOL.

Szczególnie duże zainteresowanie wzbudziły płyty o powierzchni strukturalnej typu GOFRATO oraz nowe propozycje w kolorach BLACK-BROWN, OLIWKA i GRAEACE CHOCOLATE.

Zainteresowanie klientów zwrócił też program MULTIFORM, w ramach którego oferujemy klientowi możliwość realizacji w tej samej folii płyt, frontów meblowych oraz innych elementów do mebli i wyposażenia wnętrz.

Podczas imprezy stoisko firmy MELACO odwiedziło wielu kontrahentów krajowych oraz zagranicznych z Białorusi, Finlandii, Niemiec, Rosji ,Słowacji i Ukrainy.

Wszystkim dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Melaco na targach FURNICA 2013

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.