Relacja z targów MEBLE POLSKA 2019

18.03.2019, 12:40

Podczas tegorocznej edycji targów MEBLE POLSKA 2019 w Poznaniu, które odbyły się w dniach 2019-03-12 do 2019-03-15, licznie prezentowane były wyroby firmy MELACO.

Firma MEBLE VOX sp. z o.o. s.k. pokazała na swoim stoisku innowacyjny zestaw RIBBON, który powstał na bazie naszej innowacyjnej technologii Flick&Click™. W prezentowanych wyrobach zastosowane zostały atrakcyjne kolory takie jak GRAPHITE i CEMENT. Połączenie zróżnicowanych struktur powierzchni przyniosło bardzo ciekawy efekt w połączeniu z dekorem DĄB WINCHESTER.

Kolejnym prezentowanym wyrobem na stoisku firmy MEBLE WÓJCIK był dostarczony przez nas panel COMPLETE SKIN wykończony wysokiej jakości materiałem typu MIRROR. Na uwagę zasługuje wykończenie wąskich płaszczyzn tym samym materiałem w naszej technologii CSD, co dało efekt monolitycznego lustra wykonanego ze szkła.

Prezentację wyrobów, w których zastosowane zostały wyroby firmy MELACO, uzupełniała kolekcja mebli systemowych firmy MEBLE GOŁĄB, w której zastosowany został ramiak o szerokości 120 mm i grubości 35 mm opłaszczowiony wysokiej jakości folią polimerową w kolorze białym  w wysokim połysku.

Wśród naszych Klientów były również liczne prezentowane  inne wyroby firmy MELACO, takie jak płyty meblowe COMPLETE SKIN, fronty i elementy meblowe MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty spotkały się z tak liczną prezentacją.

Zestaw RIBBON - półka - regał - stoliki Zestaw RIBBON - regał niski
Ramiak 35x120 Płyty MIRROR
Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.