Zakończenie inwestycji w MELACO

17.07.2014, 07:13

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami MELACO sp. z o.o. zakończyło realizację projektu: "Wdrożenie nowej technologii jednoczesnego wytwarzania kompletu elementów meblowych o jednolitym deseniu, wybarwieniu i fakturze" w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 4.3. „Kredyt Technologiczny”. Wdrożona przez nas technologia uzyskała certyfikat innowacyjności i została zgłoszona do Urzędu patentowego.

 

Linia do produkcji formatek - wejście Linia do produkcji formatek - powrót Centrum CNC do obróbki gotowych wyrobów
Linia do produkcji formatek - wejście Linia do produkcji formatek - powrót Centrum CNC do obróbki gotowych wyrobów

W zakresie nowej technologii oferujemy najwyższej jakości elementy meblowe takie jak: formatki, fronty, listwy i obrzeża do oklejania wąskich płaszczyzn. Zgodnie ze specyfikacją Klienta realizujemy proces projektowania wyrobu. Finalny wyrób nie wymaga dodatkowych operacji obróbczych i trafia głównie na linię pakowania w fabryce mebli.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wszystkie komponenty niezbędne do realizacji projektu mebla są wykończone takim samym materiałem więc nie ma potrzeby uciążliwego doboru pasujących do siebie materiałów. Do produkcji formatek meblowych w wysokim połysku wykorzystywana jest najwyższej jakości płyta COMPLETE SKIN, która jest formatyzowana i oklejana na nowoczesnej opatentowanej linii technologicznej zapewniającej najwyższą jakość wykończenia wąskich płaszczyzn przy zastosowaniu obrzeża w wysokim połysku o grubości tylko 0,3 mm. Idealnym rozwiązaniem są listwy ramiaka przeznaczone do witryn o szerokości od 50 do 100 mm, listwy przeznaczone na czoła szuflad o szerokości do 300 mm oraz ramiaki na nogi do stołów o max. gabarytach 80x80 mm.

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

Komunikat

 
Uprzejmie informujemy,
że w okresie od 22.07.2019 do 04.08.2019 (T30-31)
firma Melaco Sp. z o.o. nie pracuje.

W tym okresie w dziale sprzedaży dyżur będzie pełnił Pan Leszek Niemczynowski.
tel. kom. 609 158 634, e-mail: l.niemczynowski@melaco.com.pl, tel.+48 68 387 92 08 wew. 33

Uwaga: Magazyny w czasie całego okresu będą nieczynne,
zatem nie będzie możliwości przyjmowania lub wydawania towaru!