Zapytanie ofertowe nr 3/2016

W związku z realizacją projektu pn. "Technologia produkcji elementów nośnych i konstrukcyjnych mebli w oparciu o autorskie rozwiązania techniczne" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Działanie 3.2., Poddziałanie 3.2.2. "Kredyt na innowacje technologiczne", Melaco Sp. z o.o. ogłasza postępowanie na zakup następujących elementów projektu:

1. Przedmiot zamówienia:

Stacja filtrów z wentylatorem – 1 kpl.

Opis przedmiotu zamówienia:

Firma MELACO Sp. z o.o. zamierza zakupić stację filtrów z wentylatorem, która będzie służyła do odwiórowywania urobku z obróbki na centrum obróbczym i formatyzerko-czopiarce. Odprowadzanie urobku jest bardzo istotne, ponieważ zapobiega podgrzewaniu folii PCV do temperatury powyżej 40° C. Praca urządzenia zapewni odpowiednie warunki pracy w trakcie produkowania brył meblowych, przy zastosowaniu wdrożonej technologii.

Minimalne parametry przedmiotu zamówienia:

  1. Powierzchnia filtra min. 300 m² z mechanicznym systemem regeneracji rękawów filtrujących
  2. Wentylator: moc silnika 45 KW, wydajność 36 000 m³/h, obroty wentylatora regulowane falownikiem automatycznie na zasadzie pomiaru ciśnień w rurociągu
  3. System detekcji iskier na 3 rurociągi
  4. Kontrola temperatury w stacji filtrów
  5. System tryskaczy p-poż
  6. Powrót oczyszczonego powietrza na halę 10 mb
  7. Transport urobku do silosa 20 mb, tylko orurowanie, wykorzystanie istniejącego wentylatora
  8. Szafa sterownicza wchodzi w skład oferty.

Parametry planowanej do zakupu Stacji filtrów z wentylatorem – 1 kpl. muszą być równoważne lub lepsze od parametrów wskazanych powyżej.

Wspólny słownik zamówień (CPV):

42514310-8 Filtry powietrza


2. Planowany termin realizacji zamówienia: do 20.12.2017r.


Szczegółowy opis zamówienia

Informacja o wynikach postępowania

Data publikacji: 2016-11-16

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.