Zapytanie ofertowe nr 4/2016

W związku z realizacją projektu pn. "Technologia produkcji elementów nośnych i konstrukcyjnych mebli w oparciu o autorskie rozwiązania techniczne" w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020, Działanie 3.2., Poddziałanie 3.2.2. "Kredyt na innowacje technologiczne", Melaco Sp. z o.o. ogłasza postępowanie na zakup następujących elementów projektu:

1. Przedmiot zamówienia:

Sprężarka Śrubowa – 1 szt.

Opis przedmiotu zamówienia:

Sprężarka będzie służyła do dostawy sprężonego powietrza dla zasilania centrum obróbczego CNC, formatyzerko-czopiarki i stacji filtrów. Sprężarka śrubowa zapewni odpowiednie ciśnienie robocze powierza w urządzeniach, co pozwoli na odpowiednie funkcjonowanie procesu technologicznego.

Szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia:

  1. Wydajność min. 4,0 m³/min
  2. Ciśnienie max 8,5 bar
  3. Osuszacz powierza zintegrowany ze sprężarką
  4. Zbiornik wyrównawczy o pojemności 2 m³
  5. Programowalny sterownik pracy sprężarki
    - sterownik ma umożliwiać zarządzanie pracą od 2 do 3 sprężarek

Parametry planowanej do zakupu Sprężarki śrubowej – 1 szt. muszą być równoważne lub lepsze od parametrów wskazanych powyżej.

Wspólny słownik zamówień (CPV):

42123400-1 sprężarki powietrza

2. Planowany termin realizacji zamówienia: do 20.12.2017r.


Szczegółowy opis zamówienia

Informacja o anulowaniu zapytania ofertowego nr 4/2016

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.