Magic Gloss

Magic Gloss

MAGIC GLOSS to fronty meblowe w wysokim połysku dostępne w wymiarach, profilach i kolorach dostosowanych ściśle do potrzeb rynku. W ramach programu MAGIC GLOSS oferujemy bardzo różnorodny asortyment wyrobów skierowany do hurtowni meblarskich. Oferta jest specjalnie wyselekcjonowana dla tej grupy klientów.

Więcej o produkcie »

Complete Skin

Complete Skin

COMPLETE SKIN to wstęgi i płyty produkowane w technologii ciągłej na bazie płyt drewnopochodnych i folii polimerowych przy zastosowaniu klejów poliuretanowych na gorąco. Nowoczesna technologia produkcji zapewnia najwyższą jakość i efektywność produkcji.

Więcej o produkcie »

Complete Skin Door

Complete Skin Door

COMPLETE SKIN DOOR jest grupą wyrobów na bazie płyty COMPLETE SKIN, w ramach której oferujemy gotowe formatki meblowe oklejone 4-stronnie wykonane z płyty płasko-prasowanej lub formatki meblowe oklejone 2-stronnie wykonane z wstęgi typu postforming.

Więcej o produkcie »

Complete Skin Line

Complete Skin Line

COMPLETE SKIN LINE, to wyroby produkowane w technologii opłaszczawiania, tj. listwy, panele, profile o szerokości do 300 mm. Kolorystyka, wzory oraz wykończenie powierzchni zgodne są ze wszystkimi produktami MELACO.

Więcej o produkcie »

Multiform

Multiform

MULTIFORM, to innowacyjny produkt, odpowiadający na potrzebę łączenia kształtów, form oraz elementów wykończonych tym samym materiałem, bez konieczności poszukiwania odpowiedników u różnych dostawców. W ramach programu MELACO oferuje fronty, płyty meblowe, elementy meblowe, listwy i obrzeża.

Więcej o produkcie »

FLICK&CLICK

FLICK&CLICK

FLICK&CLICK™, to elementy do mebli z zastosowaniem mechanicznego systemu zamykania THREESPINE™. Produkt umożliwia m.in. szybkość i prostotę montażu bez konieczności użycia wkrętów, kołków i narzędzi.

Więcej o produkcie »

Melafol

Melafol

W zakresie produktów MELAFOL jesteśmy w stanie dostosować parametry wyrobu dokładnie do wymagań klienta. Głównym partnerem w zakresie tej grupy wyrobów są dla nas firmy o charakterze przemysłowym produkujące meble do: kuchni, sypialń, pokoju i łazienki.

Więcej o produkcie »

Parapety Melafol

Parapety Melafol

Parapety wewnętrzne z płyty MDF produkowane w technologii 3D, pokryte najwyższej jakości foliami polimerowymi charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na promieniowanie UV, zarysowania i zabrudzenia wszelkiego rodzaju.

Więcej o produkcie »

Aktualności

Zobacz więcej aktualności

Witamy na stronie Firmy Melaco

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno producentów mebli, hurtownie materiałów meblarskich oraz firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz.

MELACO jest producentem z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Zachęcamy do przesyłania zapytań w sprawie współpracy.

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

Komunikat

 
Uprzejmie informujemy,
że w okresie od 22.07.2019 do 04.08.2019 (T30-31)
firma Melaco Sp. z o.o. nie pracuje.

W tym okresie w dziale sprzedaży dyżur będzie pełnił Pan Leszek Niemczynowski.
tel. kom. 609 158 634, e-mail: l.niemczynowski@melaco.com.pl, tel.+48 68 387 92 08 wew. 33

Uwaga: Magazyny w czasie całego okresu będą nieczynne,
zatem nie będzie możliwości przyjmowania lub wydawania towaru!