Magic Gloss

Magic Gloss

MAGIC GLOSS to fronty meblowe w wysokim połysku dostępne w wymiarach, profilach i kolorach dostosowanych ściśle do potrzeb rynku. W ramach programu MAGIC GLOSS oferujemy bardzo różnorodny asortyment wyrobów skierowany do hurtowni meblarskich. Oferta jest specjalnie wyselekcjonowana dla tej grupy klientów.

Więcej o produkcie »

Complete Skin

Complete Skin

COMPLETE SKIN to wstęgi i płyty produkowane w technologii ciągłej na bazie płyt drewnopochodnych i folii polimerowych przy zastosowaniu klejów poliuretanowych na gorąco. Nowoczesna technologia produkcji zapewnia najwyższą jakość i efektywność produkcji.

Więcej o produkcie »

Complete Skin Door

Complete Skin Door

COMPLETE SKIN DOOR jest grupą wyrobów na bazie płyty COMPLETE SKIN, w ramach której oferujemy gotowe formatki meblowe oklejone 4-stronnie wykonane z płyty płasko-prasowanej lub formatki meblowe oklejone 2-stronnie wykonane z wstęgi typu postforming.

Więcej o produkcie »

Complete Skin Line

Complete Skin Line

COMPLETE SKIN LINE, to wyroby produkowane w technologii opłaszczawiania, tj. listwy, panele, profile o szerokości do 300 mm. Kolorystyka, wzory oraz wykończenie powierzchni zgodne są ze wszystkimi produktami MELACO.

Więcej o produkcie »

Multiform

Multiform

MULTIFORM, to innowacyjny produkt, odpowiadający na potrzebę łączenia kształtów, form oraz elementów wykończonych tym samym materiałem, bez konieczności poszukiwania odpowiedników u różnych dostawców. W ramach programu MELACO oferuje fronty, płyty meblowe, elementy meblowe, listwy i obrzeża.

Więcej o produkcie »

FLICK&CLICK

FLICK&CLICK

FLICK&CLICK™, to elementy do mebli z zastosowaniem mechanicznego systemu zamykania THREESPINE™. Produkt umożliwia m.in. szybkość i prostotę montażu bez konieczności użycia wkrętów, kołków i narzędzi.

Więcej o produkcie »

Melafol

Melafol

W zakresie produktów MELAFOL jesteśmy w stanie dostosować parametry wyrobu dokładnie do wymagań klienta. Głównym partnerem w zakresie tej grupy wyrobów są dla nas firmy o charakterze przemysłowym produkujące meble do: kuchni, sypialń, pokoju i łazienki.

Więcej o produkcie »

Parapety Melafol

Parapety Melafol

Parapety wewnętrzne z płyty MDF produkowane w technologii 3D, pokryte najwyższej jakości foliami polimerowymi charakteryzują się wysoką trwałością, odpornością na promieniowanie UV, zarysowania i zabrudzenia wszelkiego rodzaju.

Więcej o produkcie »

Aktualności

  • MELACO na M.O.W 2018

    Wyroby MELACO były licznie prezentowane podczas aktualnej edycji targów M.O.W odbywającej się w Bad Salzuflen w dniach 16-20 września 2018 r....

  • 25-lecie Melaco - winny finał rejsu po Odrze

    W dniu 23 czerwca br. uczciliśmy 25-lecie firmy. W świetnych humorach w gronie pracowników ich bliskich dotarliśmy autobusami na „Rejs po Odrze”.  P...

  • Melaco – 25 lat ciągłych innowacji

    Zapraszmy do przeczytania artykułu, który ukazał się w wydaniu 05/2018 miesięcznika MEBLARSTWO....

Zobacz więcej aktualności

Witamy na stronie Firmy Melaco

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno producentów mebli, hurtownie materiałów meblarskich oraz firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz.

MELACO jest producentem z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Zachęcamy do przesyłania zapytań w sprawie współpracy.

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.