Hot melt lamination Melaco

Technologia

HOT MELT LAMINATION

Nowoczesna technologia stosowana w produkcji płyt i wstęg meblowych zapewniająca wysoką jakość wykończenia.

Technologia ciągłego laminowania

HOT MELT LAMINATION jest uznawana za jeden z najnowocześniejszych procesów produkcyjnych zapewniający znakomitą jakość wykańczanej powierzchni, który zdobył uznanie wielu producentów mebli. Jest stosowany w produkcji płyt i wstęg meblowych postforming COMPLETE SKIN.

Komponenty dopracowane w każdym calu

W trakcie procesu klej reaktywny PUR jest równomiernie nakładany na płytę wiórową lub MDF i natychmiast pokrywany folią polimerową PVC, PP, PET lub folią typu FINISH. W efekcie komponent wyróżnia się idealnie wykończoną powierzchnią, a spoina klejowa posiada wysoką odporność na wilgoć i podwyższoną temperaturę.

Hot melt lamination Melaco
Hot Melt Lamination

Poznaj nasze
pozostałe technologie

Technologia

Metoda precyzyjnej obróbki w postaci frezowania powierzchni płyty pokrytej folią dwukolorową. Opracowana przez nas technologia pozwala na uzyskanie unikalnego efektu wizualnego.

Technologia

Innowacyjna technologia produkcji elementów do mebli, których montaż nie wymaga użycia narzędzi ani materiałów złącznych. Nie ma żadnych widocznych połączeń i otworów.

Technologia

Jeden z podstawowych procesów technologicznych w MELACO stosowanych w produkcji frontów meblowych. Na jego bazie powstają elementy do mebli MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Technologia

Proces ciągłego opłaszczawiania wąskich elementów w technologii HOT MELT LAMINATION takich jak listwy, profile i panele na bazie płyt MDF lub wiórowych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży