Prasowanie próżniowe - Melaco

Technologia

Prasowanie próżniowe

Niezawodna technologia wykończenia elementów meblowych

Gwarancja idealnego wykończenia

Prasowanie próżniowe to jeden z podstawowych procesów technologicznych w MELACO stosowanych w produkcji frontów meblowych. Na jego bazie powstają elementy do mebli MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Na płytę MDF nanosimy folię termoplastyczną (PVC, PP, PET), która jest formowana poprzez wytworzenie próżni między nią a płytą. Ogromną zaletą tej technologii jest możliwość precyzyjnego pokrycia folią komponentu w trzech wymiarach (3D). Tak powstały element jest trwały i łatwy w pielęgnacji.

Prasowanie próżniowe Melaco

Poznaj nasze
pozostałe technologie

Technologia

Innowacyjna technologia produkcji elementów do mebli, których montaż nie wymaga użycia narzędzi ani materiałów złącznych. Nie ma żadnych widocznych połączeń i otworów.

Technologia

Metoda precyzyjnej obróbki w postaci frezowania powierzchni płyty pokrytej folią dwukolorową. Opracowana przez nas technologia pozwala na uzyskanie unikalnego efektu wizualnego.

Technologia

Nasz podstawowy proces technologiczny, które zdobył uznanie wielu producentów mebli. Stosowane w produkcji płyt i elementów COMPLETE SKIN, MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Technologia

Proces ciągłego opłaszczawiania wąskich elementów w technologii HOT MELT LAMINATION takich jak listwy, profile i panele na bazie płyt MDF lub wiórowych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży