Certyfikat FSC® – co to jest i o czym świadczy?

22 września 2020

W Melaco dbamy o środowisko, dlaczego wszystkie komponenty meblowe produkujemy na bazie surowca z certyfikatem FSC®. Co to oznacza dla naszych partnerów i jakie korzyści niesie ze sobą?

COMPLETE SKIN – płyty meblowe, które docenili producenci mebli

16 września 2020

Płyty meblowe COMPLETE SKIN to niekwestionowany bestseller w ofercie MELACO. Co sprawia, że są tak popularne, a producenci mebli chętnie sięgają po nie w tworzeniu swoich kolekcji? Poznaj atuty COMPLETE SKIN!

Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE

8 września 2020

Moduły meblowe HOME STORE to odpowiedź MELACO na zmiany w branży wnętrzarskiej spowodowane przez pandemię. Co w nich wyjątkowego i dlaczego szczególnie interesują architektów wnętrz? Poznaj ich potencjał!

Panele dekoracyjne Design Solutions™ – rozwiązanie, na które czekali projektanci kuchni

25 sierpnia 2020

Mimo że panele dekoracyjne Design Solutions™ dopiero pojawiły się w stałej ofercie Melaco, już teraz wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród projektantów kuchni. Na czym polega ich innowacyjność i do kogo jest skierowana kolekcja Design Solutions™?

Technologia na click – na czym polega?

18 sierpnia 2020

Bez narzędzi, wkrętów, kołków. Technologia na click, nazywana także FLICK&CLICK™ to innowacyjna metoda łączenia elementów, która podbija branżę meblarską. Docenili ją już jedni z największych producentów mebli w Polsce, a autorskie wyroby Melaco, w których stosujemy technologię na click, zaczynają pojawiać się w sklepach internetowych. Zobacz, na czym polega jej innowacyjność.

Rekrutacja w Melaco – zobacz, dlaczego warto z nami pracować!

11 sierpnia 2020

Rekrutacja Melaco trwa. Wraz z dalszym rozwojem naszego zakładu poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne, które wesprą nasz zespół. Chcesz z nami pracować? Zobacz dlaczego warto!

MICRO MILLING™ – fronty meblowe w nowej odsłonie

24 lipca 2020

Fronty meblowe mają ogromny wpływ na finalny wygląd mebla, a także aranżację wnętrza. Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, co wyróżni Twoją kolekcję na tle konkurencji? Sprawdź technologię MICRO MILLING™.

Rozwój naszych produktów to także rozwój klienta – wywiad z Piotrem Walczakiem

Piotr Walczak zajmuje się w Melaco obsługą klientów z Polski, która jest jednym z czołowych producentów mebli na świecie, a także z Niemiec, Finlandii czy ze Wschodu. Jak wygląda jego praca i co myśli na temat polskiego rynku meblarskiego?

Aranżacja kuchni – jakie fronty kuchenne wybrać?

15 lipca 2020

Fronty kuchenne odgrywają kluczową rolę w aranżacji kuchni. Nadają jej charakter i określają styl wnętrza, dlatego ich wybór powinien być dobrze przemyślany. Zastanawiasz się, jaki rodzaj wybrać? Poznaj najpopularniejsze sposoby wykończenia.

Jak urządzić domowe biuro? Poznaj kolekcję Home Office Select

29 czerwca 2020

Praca z domu staje się nową codziennością wielu pracowników. Dla firm oznacza to duże oszczędności, ale zatrudnionych stawia przed trudnym wyzwaniem. Jak urządzić domowe biuro, by sprzyjało koncentracji i wygodnej pracy? Mamy rozwiązanie - naszą najnowszą, elegancką kolekcję Home Office Select z systemem Flick&Click™.