Listwy meblowe wykończeniowe – produkcja i zastosowanie

8 sierpnia 2022

Listwy meblowe mają szerokie zastosowanie. Mogą stanowić element konstrukcyjny, wykończeniowy albo ozdobny. W naszym zakładzie wykonujemy je w technologii ciągłego opłaszczawiania. Sprawdź, jakie są ich zalety i sposoby wykorzystania.

Fronty do mebli pokojowych – jak stworzyć ciekawą kolekcję meblową. Inspiracje od MELACO

27 lipca 2022

Wymagający konsumenci chcą tworzyć wnętrza z charakterem, które oddadzą ich styl życia i gust. Jak stworzyć fronty do mebli pokojowych, by te potrzeby zaspokoić. Poznaj nasze inspiracje.

Zrównoważony rozwój dla środowiska w MELACO

20 lipca 2022

Nieustannie rozwijamy naszą produkcję, ale ani na chwilę nie zapominamy o środowisku naturalnym. Jak dbamy o zrównoważony rozwój dla środowiska i jak na naszą pracę wpłynęła nagroda przyznana przez Forest Stewardship Council®? Przeczytaj rozmowę z Beatą Piotrowską, Z-cą Dyrektora ds. Produkcji i Rozwoju.

Colour Road 2022/23. Przewodnik po trendach kolorystycznych i wzornictwie firmy RENOLIT

12 lipca 2022

Firma RENOLIT to nasz wieloletni Partner i dostawca wysokogatunkowych folii polimerowych, który bardzo dokładnie śledzi panujące trendy. Jakie kolory i faktury będą dominowały w bieżącym i przyszłym roku? Sprawdź.

Nowa twarz w naszym dziale sprzedaży. Przedstawiamy panią Beatę Prałat

5 lipca 2022

Beata Prałat dołączyła do nas 3 miesiące temu. Jest odpowiedzialna za sprzedaż i szeroko pojętą obsługę naszych klientów. Wdraża się w swoje obowiązki w szybkim tempie i za chwilę stanie się twarzą MELACO. Przedstawiamy jej sylwetkę i oczywiście zachęcamy do kontaktu z panią Beatą.

Płyty meblowe dekoracyjne. Poznaj możliwości elementów meblowych COMPLETE SKIN

23 czerwca 2022

Czego konsumenci oczekują od nowoczesnych kolekcji meblowych? Przede wszystkim trwałości, funkcjonalności i estetycznego wykończenia. Sprawdź, jak płyty meblowe dekoracyjne COMPLETE SKIN z naszej oferty spełniają te oczekiwania.

Melaco przygotowuje się do inwestycji

15 czerwca 2022

W niepewnych czasach, jedno pozostaje bez zmian – inwestowanie w rozwój. Pod koniec maja odwiedziliśmy targi Wood Tech Expo w Warszawie, które były pretekstem do bliższego poznania oferty naszych wieloletnich dostawców maszyn. Sprawdź, jakie mamy plany i w jaki sposób ze zmian w naszym zakładzie skorzystają nasi klienci i partnerzy.

Jak zmiany w trendach i sytuacja na rynku meblarskim wpłynie na branżę? Relacja z targów Hausmesse

30 maja 2022

Firma KRONOSPAN Polska, która jest jednym z naszych głównych dostawców materiałów drewnopochodnych, zaprosiła nas do udziału w 10. już edycji targów Hausmesse. 25 maja wyruszyliśmy do Szczecinka, by obejrzeć prezentację Tomasza Pągowskiego i spotkać się z przedstawicielami branży. W rozmowie z Dariuszem Piotrowskim, Wiceprezesem Melaco Sp. z o.o. podsumowujemy wydarzenie.

Targi Meble Polska 2022 w Poznaniu. Trendy dla branży meblarskiej

20 maja 2022

Od 16 do 19 maja w Poznaniu odbywały się targi Meble Polska. Nie mogło nas na nich zabraknąć. Zobacz, nasze podsumowanie wydarzenia i najważniejsze trendy, jakie panują w branży.

25 lat w Melaco. Historia naszego operatora, Rafała Śliwińskiego

11 maja 2022

Mamy na koncie wiele sukcesów, ale szczególnym osiągnięciem jest dla nas obecność w naszych szeregach wieloletnich pracowników. Jednym z nich jest Rafał Śliwiński, który wspomina początki w Melaco, opowiada o tym, co na przestrzeni ćwierćwiecza zmieniło się w naszej firmie i zdradza, co robi po godzinach.