25 lat w Melaco. Historia naszego operatora, Rafała Śliwińskiego

11 maja 2022

Mamy na koncie wiele sukcesów, ale szczególnym osiągnięciem jest dla nas obecność w naszych szeregach wieloletnich pracowników. Jednym z nich jest Rafał Śliwiński, który wspomina początki w Melaco, opowiada o tym, co na przestrzeni ćwierćwiecza zmieniło się w naszej firmie i zdradza, co robi po godzinach.

Twórz wyjątkowe kolekcje meblowe z frontami Melaco. Poznaj nasze możliwości

28 kwietnia 2022

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i doświadczoną kadrą, dzięki którym jesteśmy w stanie wcielić w życie każdą kolekcję meblową z wyjątkowymi frontami. Od tych minimalistycznych, jednolitych – po najbardziej nietypowe frezowane czy z efektem 3D. W połysku, macie oraz supermacie. Poznaj nasze możliwości.

HOME OFFICE – modułowe meble dla nowoczesnych wnętrz

20 kwietnia 2022

Na co dzień wspieramy firmy z branży meblarskiej w rozwijaniu ich asortymentu, ale również inspirujemy je, pokazując możliwości naszych technologii na naszych własnych liniach meblowych i elementach wyposażenia wnętrz. Przypominamy zalety naszej kolekcji modułowych mebli HOME OFFICE dostępnych w sprzedaży detalicznej.

Melaco dla producentów drzwi

8 kwietnia 2022

W ramach naszej linii produkcyjnej COMPLETE SKIN oferujemy wytrzymałe panele do drzwi o wysokiej jakości – DOOR SKIN. Sprawdź, do kogo adresujemy ten produkt i co nowego przygotowaliśmy dla naszych klientów.

Mieszkanie pod inwestycję. Jak sprawnie wykończyć i wyposażyć wnętrze

4 marca 2022

Produkty do wyposażenia wnętrz tworzymy z myślą o ich użytkownikach. Prosty montaż, uniwersalne rozwiązania i funkcjonalność to ich największe zalety. Przekonaj się na przykładzie. Przedstawiamy mieszkanie wyposażone naszymi liniami produktowymi: HOME STORE, HOME OFFICE 4_you i DESIGN SOLUTIONS™ 4_kitchen.

Przykład wykonania w systemie Flick&Click™: Moduły meblowe do łazienki

16 lutego 2022

System Flick&Click™ w oparciu o beznarzędziową technologię montażu Threespine® ma bardzo wiele zastosowań. Sięgnął po nią również jeden z naszych klientów, produkujący łazienki modułowe. Jak wyglądała realizacja? Przybliżamy szczegóły procesu produkcyjnego.

Melaco na targach BUDMA w Poznaniu

7 lutego 2022

Między 1 a 4 lutego w Poznaniu odbyły się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2022. Wykonawcy, architekci, przedstawiciele handlu materiałami budowlanymi, inwestorzy i deweloperzy spotkali się w ramach wydarzenia już po raz 30. My również tam byliśmy i przygotowaliśmy krótkie podsumowanie trendów, które pojawiły się na targach.

Technologia oklejania wąskich płaszczyzn i płycin w Melaco

31 stycznia 2022

Od prawie 30 lat dostarczamy naszym Klientom elementy meblowe i elementy wyposażenia wnętrz. Przez ten czas zbudowaliśmy zaawansowany park technologiczny, wsparty przez ekipę wykwalifikowanych specjalistów. Opracowaliśmy też niezawodne technologie, które pozwalają nam tworzyć produkty doskonałej jakości. Poznaj jedną z nich.

Meble kuchenne DIY na bazie stolarskiej płyty. Jak wdrażaliśmy nietypową produkcję dla klienta

24 stycznia 2022

Szwedzka marka mebli Lykkedal tworzy niesamowite kuchnie i nie cofa się przed żadnymi wyzwaniami, żeby spełnić oczekiwania klientów. Do swojej nowej linii mebli DYI postanowiła skorzystać z możliwości, jakie oferuje nasz park technologiczny. Zobacz owoce tej współpracy.

Zielony Ład w Melaco, czyli jak dbamy o naturalne środowisko

14 stycznia 2022

Inwestowanie w ekologię się opłaca. Zobacz, co robimy, by obniżać wpływ naszej produkcji na środowisko i wspierać zrównoważoną gospodarkę leśną.