Firma Melaco

Poznaj MELACO

MELACO sp. z o.o. to polski producent elementów meblowych i elementów wyposażenia wnętrz.

Na rynku funkcjonujemy od 1993 roku. W tym czasie podjęliśmy współpracę z czołowymi polskimi i zagranicznymi producentami mebli, którzy są liderami w swojej branży. Wykonujemy komponenty również dla niszowych firm i manufaktur tworzących limitowane kolekcje designerskich mebli. Współpracujemy z hurtowniami materiałów do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz oraz z firmami z branży wyposażenia obiektów handlowych i obiektów użyteczności publicznej. Nasze wyroby trafiają do kilkunastu państw na kilku kontynentach.

Słyniemy z dokładności, terminowości i wysokiej jakości

Produkujemy elementy na bazie płyt drewnopochodnych. W naszej stałej ofercie znajdują się: elementy meblowe, fronty meblowe, płyty meblowe, blaty stołowe, blaty podumywalkowe, blaty naszafkowe, listwy, panele, profile, korpusy meblowe oraz elementy mebli w technologii click.

Oferta Melaco
Oferta Melaco

NASZA OFERTA

Oferujemy gotowe wyroby oraz wykonujemy projekty na zamówienie

Nasze wyroby produkowane są w oparciu o standardowe bądź własne, unikatowe technologie, w szerokiej gamie wymiarów i wykończeń. Dysponujemy regularną ofertą produktową materiałów bazowych, tj. płyt i folii, ale realizujemy także projekty dedykowane zgodnie z ustaleniami klientów.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Nasze materiały spełniają restrykcyjne normy

Stosowane materiały spełniają wymagania obowiązujące w Unii Europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem nowych norm dotyczących obniżonej emisji formaldehydu. Nasze produkty wytwarzane są na bazie surowca pochodzącego z certyfikowanego łańcucha dostaw, dlatego posiadają logo FSC® zapewniające naszych Klientów o tym, że zostały wykonane z surowców pochodzących z odpowiedzialnych źródeł.

MELACO wciąż się rozwija, dołącz do zespołu

Szukamy specjalistów do naszego zakładu produkcyjnego w Nowej Soli. Zależy nam na osobach zaangażowanych i otwartych na wyzwania. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w firmie o stabilnej pozycji na rynku. Jesteś zainteresowany? Zobacz oferty pracy, które przygotowaliśmy.

Operator linii produkcyjnej

Rekrutacja

Operator linii produkcyjnej

Operator obrabiarek CNC

Rekrutacja

Operator obrabiarek CNC

Rekrutacja

Pracownik utrzymania ruchu

Poznaj stosowane przez nas technologie

Wykorzystujemy nowoczesne procesy technologiczne, które pozwalają na uzyskanie komponentów wysokiej jakości, dając producentom mebli i wyposażenia wnętrz ogromne możliwości. Wśród nich znajdują się stworzone przez nas technologie: MICRO MILLING™, oferująca innowacyjne wykończenie powierzchni płyty oraz FLICK&CLICK™, opatentowana beznarzędziowa technologia łączenia elementów meblowych na click bez użycia wkrętów i kołków.

Technologia

Innowacyjna technologia produkcji elementów do mebli, których montaż nie wymaga użycia narzędzi ani materiałów złącznych. Nie ma żadnych widocznych połączeń i otworów.

Technologia

Nasz podstawowy procesy technologiczny, które zdobył uznanie wielu procentów mebli. Stosowany w produkcji płyt i elementów COMPLETE SKIN.

Technologia

Metoda precyzyjnej obróbki na zasadzie frezowania powierzchni płyty pokrytej folią dwukolorową. Technologia pozwala na uzyskanie unikalnego efektu wizualnego.

Technologia

W zakładzie MELACO pracujemy na nowoczesnych maszynach renomowanych producentów. Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Zobacz naszą linię produkcyjną.

Działania CSR - Melaco

MELACO POMAGA

Działania CSR

Od lat aktywnie pomagamy organizacjom pożytku publicznego, instytucjom i fundacjom. Bierzemy udział w licytacjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspieramy szkoły, szpitale oraz rozwój młodych sportowców. Czynnie wspomagamy akcje proekologiczne. Współpracujemy z instytucjami publicznymi w zakresie organizacji staży i praktyk, organizując programy szkoleniowe skierowane do uczniów i studentów chcących zdobyć doświadczenie zawodowe.

Staż w Melaco

Od lat chętnie wspieramy rozwój młodych ludzi i pomagamy ich w zdobywaniu doświadczenia zawodowego. W ramach stażu i praktyk uczniowie mają możliwość praktycznego wykorzystania wiedzy i umiejętności nabytych w trakcie nauki oraz poznania tajników funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego.

W czerwcu 2020 r. w praktykach w dziale sprzedaży i dziale przygotowania produkcji uczestniczyły dwie uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Nowej Soli w ramach programu nauczania dla zawodu technik logistyk.

Od 13 lipca w Melaco mamy dwóch stażystów: technika ekonomistę i technika logistyka, uczniów z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Elektryk” w Nowej Soli i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Kożuchowie. Staż odbywa się w ramach projektu pt. „Modernizacja kształcenia zawodowego w Powiecie Nowosolskim” organizowanego przez Organizację Pracodawców Ziemi Lubuskiej i współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020. Trwa do 7 sierpnia 2020 r.

Poznaj naszą pełną ofertę

Nasi konsultanci przygotują ofertę na podstawie wymagań klienta, dostarczą próbki, wzory i prototypy oraz sporządzą dokumentację techniczną nowo wykonanych komponentów. Oprócz zamówień indywidualnych realizujemy zamówienia bazujące na standardowych komponentach meblowych, które są dostarczane w krótkim czasie.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży