MICRO MILLING™ Melaco­­

Technologia

MICRO MILLING™

Innowacyjna technologia wykończenia powierzchni płyty meblowej.

Technologia o nieograniczonych możliwościach

MICRO MILLING™ zapewnia niepowtarzalne wykończenie powierzchni płyty COMPLETE SKIN i daje ogromne możliwości aranżacyjne projektantom i producentom. Zastosowanie jej w produkcji komponentów pozwala na stworzenie mebli lub elementów wyposażenia wnętrz o unikalnym, nowoczesnym wyglądzie.

Odkryj potencjał MICRO MILLING™

Technologia polega na precyzyjnej obróbce powierzchni pokrytej folią dwuwarstwową. Odfrezowanie warstwy zewnętrznej pozwala na uzyskanie atrakcyjnego efektu wizualnego. Posiadane agregaty o wysokiej precyzji pracy i oprogramowanie pozwalają na idealne odwzorowanie dowolnego motywu, od minimalistycznych linii po skomplikowane ornamenty.

Logotyp Micro Milling™

W produkcji stosujemy folie zgodne z programem produkcyjnym MELACO oraz specjalistyczne folie dwuwarstwowe. Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość zastosowania innej wersji kolorystycznej wskazanej przez klienta.

MICRO MILLING™ Melaco­­
MICRO MILLING™ Melaco­­

Przykłady zastosowania technologii MICO MILLING™:

  • meble kuchenne,
  • meble pokojowe,
  • meble łazienkowe,
  • meble dziecięce,
  • meble sypialniane,
  • szafy przesuwne,
  • elementy wyposażenia wnętrz: płyty dekoracyjne do salonów, sypialń czy łazienek, panele ścienne, płyty niszowe do kuchni,
  • elementy wyposażenia obiektów użyteczności publicznej, obiektów handlowych, hoteli

Poznaj nasze
pozostałe technologie

Technologia

Innowacyjna technologia produkcji elementów do mebli, których montaż nie wymaga użycia narzędzi ani materiałów złącznych. Nie ma żadnych widocznych połączeń i otworów.

Technologia

Nasz podstawowy proces technologiczny, które zdobył uznanie wielu producentów mebli. Stosowane w produkcji płyt i elementów COMPLETE SKIN, MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Technologia

Jeden z podstawowych procesów technologicznych w MELACO stosowanych w produkcji frontów meblowych. Na jego bazie powstają elementy do mebli MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Technologia

Proces ciągłego opłaszczawiania wąskich elementów w technologii HOT MELT LAMINATION takich jak listwy, profile i panele na bazie płyt MDF lub wiórowych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży