Montaż FLICK&CLICK Melaco

Technologia

FLICK&CLICK™

System Flick&Click™ jest oparty na opatentowanej, beznarzędziowej technologii montażu Threespine®.

Poznaj największe zalety naszego nowatorskiego systemu FLICK&CLICK™

Flick&Click™ to system elementów do mebli produkowany w oparciu o beznarzędziową technologię montażu Threespine®. Jej sekret tkwi w prostocie montażu. Do złożenia mebla nie potrzeba wkrętów, kołków ani narzędzi. Nie ma żadnych widocznych połączeń i otworów, które mogłyby zakłócić estetyczny wygląd gotowego mebla.

Innowacyjne meble do samodzielnego intuicyjnego montażu

System Flick&Click™ pozwala na dwa sposoby montażu. Połączenie mechaniczne 5G® w czterech narożnikach jest dedykowane klientowi detalicznemu do samodzielnego montażu. Połączenie mechaniczne 5G® w jednym narożniku, a w pozostałych zastosowanie foldingu i kleju montażowego to rozwiązanie dla produktów montowanych w fabryce mebli. Oba nie wymagają specjalistycznego sprzętu.

Słowny znak towarowy THREESPINE® i logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi, stanowiącymi własność VALINGE INNOVATION AB i każde użycie tych znaków wymaga licencji.

FLICK&CLICK Melaco

Logotyp Flick&Click™

System Flick&Click™ zapewnia niezwykle precyzyjne i doskonale dopasowane łączenie elementów. Krawędzie połączenia w zależności od standardu wykonania mogą być wykończone obrzeżem polimerowym. W zależności od zastosowanego materiału (płyta drewnopochodna, sklejka, klejonka z drewna litego, tworzywo sztuczne, laminat) powierzchnia elementów będzie także różnić się sposobem wykończenia: od matu i supermattu przez strukturę do wysokiego połysku.

Eleganckie wykończenie → Flick&Click 45°

Łatwy montaż i demontaż → Corner 90

Poznaj możliwości technologii FLICK&CLICK™

Aby w pełni pokazać potencjał technologii FLICK&CLICK™, stworzyliśmy zestawy HOME OFFICE Select, HOME OFFICE 4_you i HOME STORE. To moduły, które różnią się rozmiarem i wyglądem, ale łączy je uniwersalne zastosowanie i szybki, beznarzędziowy montaż. Dla architektów wnętrz będą oryginalnym urozmaiceniem projektu, dla właścicieli sklepów i hurtowni meblarskich atrakcyjnym uzupełnieniem oferty, a dla producentów i projektantów mebli inspiracją w tworzeniu nowych, innowacyjnych kolekcji.

diament meblarstwa 2021 home office select melaco wielofunkcyjne meble modułowe
home office select meble modułowe melaco flick&click
home office select meble modułowe melaco flick&click
home office 4 you meble modułowe melaco flick&click

FLICK&CLICK™

Meble modułowe HOME OFFICE to blat i kilka brył o różnych wymiarach, które możesz dowolnie łączyć i ustawiać. Dzięki nim zaaranżujesz swoją przestrzeń i stworzysz regał, biurko, ściankę działową czy stolik kawowy.

W ramach HOME OFFICE stworzyliśmy dwie kolekcje: Select i 4_you. Przesuń w prawo i zobacz!

FLICK&CLICK™

Znakiem rozpoznawczym modułów meblowych HOME OFFICE Select jest unikatowy, stylowy wygląd. Powierzchnie zewnętrzne pokryliśmy folią polimerową w kolorze WOLFRAM GREY w wykończeniu SUPERMATT. Wewnątrz znajduje się folia z deseniem Natural Kendal Oak z synchroniczną strukturą drewna. Wąskie płaszczyzny posiadają wyprofilowane krawędzie w technologii postforming.

Zobacz jak urządzić domowe biuro z kolekcją HOME OFFICE Select 

FLICK&CLICK™

HOME OFFICE Select

Kolekcja HOME OFFICE Select dostępna jest także w ciepłym kolorze drewna, który zapewnia wysokiej jakości płyta laminowana o barwie Natural Kendal Oak. Rdzeń płyty wykonany jest z niskoemisyjnej płyty wiórowej o grubości 18 mm.

Naturalne drewno to doskonały wybór dla skandynawskich i nowoczesnych wnętrz oraz idealny sposób, by nadać pomieszczeniu przytulności.

FLICK&CLICK™

HOME OFFICE 4_you

Moduły HOME OFFICE 4_you przygotowaliśmy w wersji minimalistycznej. Powierzchnie pokryliśmy matowym, białym laminatem, dzięki czemu bryły pasują dosłownie do każdej kolorystyki wnętrza. Doskonale sprawdzają się w czystych, skandynawskich pomieszczeniach.

domowe biuro modułowe home office select
meble modułowe domowe biuro home office select
Zestaw HOME STORE Melaco

FLICK&CLICK™

Moduły meblowe HOME STORE to zestaw brył i półek dostępnych w kilku rozmiarach wraz z opcjonalnymi stelażami stalowymi.

Bryły HOME STORE wykończyliśmy folią Oak Endgrain Pure Synchro, zbliżoną do użytej w bryłach HOME OFFICE Select. To wartościowa informacja szczególnie dla architektów wnętrz, którzy chcą wykorzystać moduły do stworzenia estetycznej i funkcjonalnej aranżacji wnętrza.

Odkryj potencjał modułów meblowych HOME STORE

Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE
Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE

Pliki do pobrania

Karta produktowa

HOME OFFICE Select

Karta produktowa

HOME OFFICE 4_you

Patent nr 219311

Na wynalazek pt. Sposób jednoczesnego wytwarzania różniących się kształtem elementów o jednolitym wybarwieniu, deseniu i fakturze.

Patent nr 228610

Na wynalazek pt. Układ linii technologicznej do produkcji elementów nośnych i konstrukcyjnych do mebli o dużych przekrojach poprzecznych, zwłaszcza nóg, belek nośnych i ramiaków.

Instrukcje

Karta instrukcji

HOME OFFICE_SELECT / HOME OFFICE 4_YOU

Poznaj nasze
pozostałe technologie

Technologia

Metoda precyzyjnej obróbki w postaci frezowania powierzchni płyty pokrytej folią dwukolorową. Opracowana przez nas technologia pozwala na uzyskanie unikalnego efektu wizualnego.

Technologia

Nasz podstawowy proces technologiczny, które zdobył uznanie wielu producentów mebli. Stosowane w produkcji płyt i elementów COMPLETE SKIN, MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Technologia

Jeden z podstawowych procesów technologicznych w MELACO stosowanych w produkcji frontów meblowych. Na jego bazie powstają elementy do mebli MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Technologia

Proces ciągłego opłaszczawiania wąskich elementów w technologii HOT MELT LAMINATION takich jak listwy, profile i panele na bazie płyt MDF lub wiórowych.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży