home office select domowe biuro meble modułowe

Aktualności

Jak urządzić domowe biuro? Poznaj kolekcję Home Office Select

Praca z domu staje się nową codziennością wielu pracowników. Dla firm oznacza to duże oszczędności, ale zatrudnionych stawia przed trudnym wyzwaniem. Jak urządzić domowe biuro, by sprzyjało koncentracji i wygodnej pracy? Mamy rozwiązanie – naszą najnowszą, elegancką kolekcję Home Office Select z systemem Flick&Click™.

Zadbaj o swój komfort pracy

Otoczenie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Dotyczy to także domowej strefy do pracy, która powinna sprzyjać produktywności, podnosząc poziom koncentracji i jakości wykonywanych zadań. Zapomnij więc o stole w kuchni, sofie w salonie czy biurku dziecka. Stwórz sobie domowe biuro, które będzie idealnie skrojone do Twoich potrzeb.

meble modułowe domowe biuro home office select

Home Office Select

Jak to zrobić? Z pomocą przychodzi niezwykle łatwa w montażu, modułowa kolekcja Home Office Select.

Stworzysz dzięki niej stylowe, ergonomiczne biuro domowe o nowoczesnym wyglądzie. Możesz samodzielnie dobierać wysokość i szerokość mebli, tworzyć dowolne konstrukcje i swobodnie ją rozbudowywać w razie potrzeby. To prawdziwe pole do popisu dla Twojej kreatywności. Z chęcią skorzystają z niej także pozostali domownicy.

Montaż bez narzędzi Flick&Click™

Do złożenia mebli nie potrzebujesz ekipy montażowej. Dzięki opatentowanej technologii produkcji elementów do mebli z zastosowaniem mechanicznego systemu zamykania THREESPINE®*, możesz zmontować swoje domowe biuro samodzielnie.

Bez wkrętów, kołków ani narzędzi. Gotowe meble nie będą miały żadnych widocznych połączeń ani otworów.

*Słowny znak towarowy „Threespine” i jego logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi, stanowiącymi własność Välinge Innovation AB, a każde użycie tych znaków podlega licencji.
domowe biuro modułowe home office select
domowe biuro modułowe home office select

Nie tylko biuro domowe

Linia Home Office Select to uniwersalne rozwiązanie dla każdego wnętrza. Dzisiaj mogą być szafką na dokumenty w domowym biurze, a jutro częścią biblioteczki w salonie czy wygodnym stolikiem do zabaw.

Stworzysz dzięki nim eleganckie regały, półki, szafki, ściankę działową, biurko czy stolik kawowy. Ustawiaj je w dowolny sposób i przestawiaj, gdzie tylko chcesz.

Taka jest właśnie idea Home Office Select!

home office select melaco
meble modułowe home office select melaco

Trwałe i funkcjonalne biuro domowe

Tworząc kolekcję Home Office Select zadbaliśmy o jej najwyższą jakość jeszcze na etapie produkcji. Dzięki temu możemy zapewnić naszym modułom wysoką trwałość i długą żywotność. Sprawdź dane techniczne naszego rozwiązania:

 • system łączenia: opatentowana technologia łączenia Flick&Click™, montaż nie wymaga narzędzi ani materiałów złącznych;
 • materiał bazowy: płyta MDF o obniżonej zawartości formaldehydu FCS® o grubości 16 mm;
 • wykończenie powierzchni: folia polimerowa wysokiej jakości, od strony zewnętrznej kolor WOLFRAM GREY wykończenie SUPERMATT, od strony wewnętrzne DĄB ENDGRAIN z synchroniczną strukturą drewna;
 • wykończenie wąskich płaszczyzn: profilowanie krawędzi czołowej R65 / tylnej R4, wykończenie krawędzi w technologii postforming;
 • opakowanie z tektury warstwowej.

W skład systemu wchodzą

 • bryły o wymiarach BxHxG (mm):
  450 x 450 x 450 (typ 1)
  450 x 300 x 300 (typ 2)
  300 x 300 x 300 (typ 3)
  450 x 300 x 450 (typ 4)
 • blat w wymiarach BxL (mm): 450 x 1300 (typ 5)
 • skład bryły: boki 2 szt., wieniec górny i dolny 2 szt., ściana tylna 1 szt., instrukcja montażu, materiał stabilizujący

Zamów dodatkowo

Opcjonalnie dostarczamy także:

 • poduszkę na siedzisko
 • oświetlenie LED

 

Poprzedni wpis

Fronty kuchenne odgrywają kluczową rolę w aranżacji kuchni. Nadają jej charakter i określają styl wnętrza, dlatego ich wybór powinien być dobrze przemyślany. Zastanawiasz się, jaki rodzaj wybrać? Poznaj najpopularniejsze sposoby wykończenia.

Następny wpis

Ułatwiamy dezynfekcję rąk w miejscach publicznych i wspieramy szpital w Nowej Soli. Zobacz stojak do dezynfekcji, który stworzyliśmy w Melaco.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży