Stojak do dezynfekcji Melaco

Aktualności

Stojak do dezynfekcji Melaco już dostępny!

Ułatwiamy dezynfekcję rąk w miejscach publicznych i wspieramy szpital w Nowej Soli. Zobacz stojak do dezynfekcji, który stworzyliśmy w Melaco.

Podczas gdy inni szyją maseczki i produkują przyłbice, w Melaco postanowiliśmy stworzyć stojak do dezynfekcji rąk. Wybuch pandemii Covid-19 pokazał, jak groźne potrafi być nieprzestrzeganie higieny w miejscach publicznych, dlatego punkty z płynami odkażającymi prawdopodobnie staną się elementem naszej rzeczywistości.

Pomagamy tak, jak potrafimy najlepiej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu instytucji, lokali gastronomicznych, firm i sklepów zaprojektowaliśmy estetyczny stojak z miejscem na płyn dezynfekujący, rękawiczki jednorazowe i kosz na odpady. Stojak zawiera także instrukcję prawidłowego mycia rąk oraz prawidłowego zakładania i ściągania rękawiczek i maseczek. Cały punkt zajmuje niewiele miejsca, dlatego z powodzeniem może stać tuż przy wejściu do budynku. Został wykonany z trwałych elementów, dzięki czemu jest stabilny oraz odporny na wilgoć i zarysowania.

Stojak do dezynfekcji Melaco
Stojak do dezynfekcji Melaco
Stojak do dezynfekcji Melaco

Pierwsze stojaki do dezynfekcji już stoją!

Pierwsze punkty do dezynfekcji pojawiły się w siedzibie Interior Park oraz w budynku Starostwa Powiatowego w Nowej Soli. Jeden z modeli przekazaliśmy także do Urzędu Miasta w Nowej Soli, który zamierza postawić go w nowej siedzibie MOPSu.

Od wielu lat angażujemy się w działania charytatywne i wspieramy lokalne instytucje. Każde 5% ze sprzedaży stojaka do dezynfekcji przeznaczamy na pomoc szpitalowi w Nowej Soli.

  • Materiał bazowy: płyta wiórowa o grubości 16 mm wykończona jednostronnie powierzchnią polimerową w wysokim połysku
  • Wykończenie wąskich płaszczyzn: obrzeże ABS w kolorze białym o grubości 0,5 mm
  • System łączenia: wytrzymały system połączeń meblowych
  • Gabaryty BxHxG [mm]: 425x2000x441
  • W skład zestawu wchodzi: kompletny stojak z szafką na pojemnik na zużyte rękawiczki i maseczki, półka, wieszak na rękawiczki jednorazowe, zestaw okuć i instrukcja montażu, zestaw instrukcji zgodnych z zaleceniami GIS
    • Opcjonalnie: rękawiczki jednorazowe, płyn do dezynfekcji w pojemniku z pompką, pojemnik na odpady
  • Czyszczenie i konserwacja: eksponowana powierzchnia stojaka pokryta jest warstwą lakieru UV, który zapewnia wysoką trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. W przypadku zabrudzenia wystarczy przetrzeć ściereczką z mikrofibry zwilżoną wodą z dodatkiem małej ilości detergentu ogólnego.

Prowadzisz biznes i szukasz stojaka do dezynfekcji? Skontaktuj się z nami!

Punkt do dezynfekcji jest już dostępny w stałej ofercie Melaco. Jeśli zarządzasz instytucją publiczną, prowadzisz sklep, firmę, lokal gastronomiczny lub inne często odwiedzane miejsce, na pewno wiesz, jak ważne jest posiadanie punktu z płynem odkażającym. Skontaktuj się z nami, a nasz przedstawiciel handlowy odpowie na wszelkie pytania dotyczące stojaka.

Wzornik COMPLETE SKIN Melaco

Zamów próbnik i dopasuj wygląd punktu do aranżacji Twojego wnętrza

Stojak do dezynfekcji jest dostępny w gamie kolorystycznej linii COMPLETE SKIN. Aby ułatwić wybór sposobu wykończenia, dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy wzornik kolorów i płyt. Skontaktuj się z przedstawicielem handlowym Melaco!

 

Poprzedni wpis

Praca z domu staje się nową codziennością wielu pracowników. Dla firm oznacza to duże oszczędności, ale zatrudnionych stawia przed trudnym wyzwaniem. Jak urządzić domowe biuro, by sprzyjało koncentracji i wygodnej pracy? Mamy rozwiązanie - naszą najnowszą, elegancką kolekcję Home Office Select z systemem Flick&Click™.

Następny wpis

Pan Andrzej Nowocień, mistrz produkcji Melaco, to jeden z pracowników z najdłuższym stażem pracy w naszej firmie. Jak ocenia te wspólne 25 lat i rozwój firmy?

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży