Obróbka CNC Melaco

Technologia

Obróbka CNC

Obrabiamy oferowane komponenty na zaawansowanych centrach CNC

Prezycyjna obróbka CNC

Wszystkie wytwarzane elementy meblowe możemy poddać finalnej obróbce CNC według dokumentacji klienta. Zajmujemy się frezowaniem, wierceniem czy wręgowaniem. Pracujemy na centrach obróbczych CNC i centrach wiercących CNC z możliwością obróbki dwóch elementów jednocześnie. Wykonywane działania wyróżniają się precyzją i wysoką jakością.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj nasz park maszynowy.

Obróbka CNC - Melaco
Obróbka CNC - Melaco

Poznaj nasze
pozostałe technologie

Technologia

Innowacyjna technologia produkcji elementów do mebli, których montaż nie wymaga użycia narzędzi ani materiałów złącznych. Nie ma żadnych widocznych połączeń i otworów.

Technologia

Metoda precyzyjnej obróbki w postaci frezowania powierzchni płyty pokrytej folią dwukolorową. Opracowana przez nas technologia pozwala na uzyskanie unikalnego efektu wizualnego.

Technologia

Nasz podstawowy proces technologiczny, które zdobył uznanie wielu procentów mebli. Stosowane w produkcji płyt i elementów COMPLETE SKIN, MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Technologia

Jeden z podstawowych procesów technologicznych w MELACO stosowanych w produkcji frontów meblowych. Na jego bazie powstają elementy do mebli MELAFOL i MAGIC GLOSS.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży