Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE

Aktualności

Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE

Moduły meblowe HOME STORE to odpowiedź MELACO na zmiany w branży wnętrzarskiej spowodowane przez pandemię. Co w nich wyjątkowego i dlaczego szczególnie interesują architektów wnętrz? Poznaj potencjał modułów meblowych HOME STORE!

Funkcjonalność i estetyka

Moduły meblowe HOME STORE to zestaw brył i półek dostępnych w kilku rozmiarach wraz z opcjonalnymi metalowymi stelażami. Jego potencjał spodoba się przede wszystkim architektom wnętrz. Dlaczego? Ogromnym atutem HOME STORE jest jego uniwersalność. Zestaw sprawdza się nie tylko w przestrzeni domowej, ale i biurowej. Całość można dowolnie ustawiać i zmieniać, dostosowując do wielkości lub charakteru pomieszczenia. W razie potrzeby konstrukcję można rozbudować o kolejne moduły i metalowy stelaż.

HOME STORE ułatwia organizację przestrzeni, a jednocześnie jest jej atrakcyjnym wizualnie elementem. Tak jak w każdym projekcie MELACO, położyliśmy mocny nacisk na estetykę modułów. Każda bryła i półka jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru: w kolorze WOLFRAM GREY w wykończeniu supermatt i w deseniu DĄB ENDGRAIN wewnątrz lub na zewnątrz.

Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE
Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE
Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE

HOME STORE to kolejny projekt w technologii na click

Moduły meblowe HOME STORE wykonaliśmy w bez narzędziowej technologii FLICK&CLICK™. To  szybki i ekonomiczny sposób montażu na zatrzask. Aby złożyć mebel nie potrzebujesz kołków, wkrętów, śrub czy kleju. Wystarczy, że połączysz ze sobą elementy i gotowe! Powierzchnia modułów jest idealnie gładka.

Technologia FLICK&CLICK™ rozwiązuje problem składania mebli, które tak bardzo irytuje i męczy klientów. Właśnie dlatego już teraz interesują się nią znani producenci mebli, a na rynku pojawiają się pierwsze kolekcje szafek, biurek i regałów składanych bez użycia narzędzi .

Projektujesz meble? Rozwiń swoją ofertę i wybierz technologię FLICK&CLICK™!

Połącz HOME STORE z meblami HOME OFFICE

Obie kolekcje to odpowiedź MELACO na zmiany w branży wnętrzarskiej, w której meble przestają pełnić wyłącznie jedną rolę. Teraz ich zadaniem jest dostosowywanie się do potrzeb właściciela, szczególnie gdy często zmienia miejsce zamieszkania lub wymaga sprawnego przystosowania przestrzeni do pracy lub odpoczynku.

Dlatego jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań, połącz moduły HOME STORE z bryłami HOME OFFICE. W ten sposób osiągniesz uniwersalny, praktyczny zestaw mebli, których układ możesz zmienić w każdej chwili. Dzięki modułom stworzysz biurko, stół, regał, ściankę działową i stolik kawowy.

Stwórz swój zestaw HOME OFFICE Select!

Pobierz kartę!

HOME STORE

Karta produktowa

Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE

B2B

Zestaw modułów meblowych HOME STORE to kontynuacja promocji technologii FLICK&CLICK™. Tworząc własne projekty, pokazujemy producentom mebli jej potencjał, a projektantom wnętrz oferujemy funkcjonalne rozwiązania w aranżacji domowej i biurowej przestrzeni.

Jesteś producentem mebli? Prowadzisz hurtownię akcesoriów do wykończenia wnętrz? Projektujesz wnętrza? Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel handlowy przedstawi Ci pełną ofertę MELACO i rozwiązania, dzięki którym Twoja oferta stanie się jeszcze atrakcyjniejsza. Wypełnij formularz kontaktowy poniżej!

Poprzedni wpis

Płyty meblowe COMPLETE SKIN to niekwestionowany bestseller w ofercie MELACO. Co sprawia, że są tak popularne, a producenci mebli chętnie sięgają po nie w tworzeniu swoich kolekcji? Poznaj atuty COMPLETE SKIN!

Następny wpis

Mimo że panele dekoracyjne Design Solutions™ dopiero pojawiły się w stałej ofercie Melaco, już teraz wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród projektantów kuchni. Na czym polega ich innowacyjność i do kogo jest skierowana kolekcja Design Solutions™?

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.