COMPLETE SKIN - płyty meblowe, które docenili producenci mebli

aktualności

COMPLETE SKIN - płyty meblowe, które docenili producenci mebli

Płyty meblowe COMPLETE SKIN to niekwestionowany bestseller w ofercie MELACO. Co sprawia, że są tak popularne, a producenci mebli chętnie sięgają po nie w tworzeniu swoich kolekcji? Poznaj atuty COMPLETE SKIN!

Co cenią producenci mebli w płytach meblowych COMPELTE SKIN?

Przede wszystkim za uniwersalność. Płyty meblowe COMPLETE SKIN są chętnie stosowane w produkcji mebli pokojowych, kuchennych, łazienkowych oraz szaf, drzwi i komponentów wielkogabarytowych stosowanych w wyposażeniu obiektów wystawowych i użyteczności publicznej. Ich obróbka jest bezproblemowa na nowoczesnych obrabiarkach zarówno w przemyśle jak i w hurtowniach płyt i materiałów do produkcji mebli.

Płyty meblowe COMPLETE SKIN wykonujemy na bazie płyt MDF lub płyt wiórowych o grubości 6-40 mm z certyfikatem FSC® świadczącym o pochodzeniu surowca ze zrównoważonego źródła. Od stycznia 2020 r. wszystkie płyty stosowane w produkcji COMPLETE SKIN spełniają najbardziej restrykcyjne normy w zakresie emisji formaldehydu, dlatego nasi klienci mogą stosować je bez ograniczeń w wyrobach dedykowanych na rynki zagraniczne .

W ramach linii produktowej COMPLETE SKIN oferujemy także:

  • COMPLETE SKIN DOOR – formatki meblowe na bazie płyty COMPLETE SKIN.
  • COMPLETE SKIN LINE – wąskie elementy opłaszczawiane w technologii HOT MELT LAMINATION (szerokość do 250mm).
  • COMPLETE SKIN TOPS – blaty o zwiększonej odporności na wilgoć, dedykowane głównie do łazienki jako blaty nadszafkowe lub podumywalkowe.
COMPLETE SKIN - płyty meblowe, które docenili producenci mebli
COMPLETE SKIN - płyty meblowe, które docenili producenci mebli

Płyty meblowe z solidnych materiałów

Drugim powodem popularności płyt meblowych COMPLETE SKIN jest jakość ich wykonania. Dzięki technologii oklejania HOT MELT LAMINATION z zastosowaniem klejów PUR płyty meblowe wyróżniają się trwałością i wytrzymałością. Komponenty są odporne na działanie wilgoci i podwyższonych temperatur, więc doskonale nadają się do produkcji mebli kuchennych oraz mebli łazienkowych.

W zależności od wybranej folii płyty COMPLETE SKIN mogą być wykończone w połysku lub macie. Nowością w ofercie MELACO jest wykończenie PREMIER MATT, w którym także oferujemy wyroby COMPLETE SKIN. Oto jego największe zalety powierzchni PREMIER MATT:

  • Wyróżnia się niskim współczynnikiem odbicia (2-3),
  • Jest idealnie gładka oraz odporna na zarysowania (1-1,5 N) i zaplamienia(1B),
  • Posiada efekt anti-fingerprint, czyli na powierzchni nie zostają ślady placów.

Dodatkowo wyroby MELACO pokrywamy folią ochronną, która zabezpiecza je w trakcie dalszych procesów technologicznych oraz na czas transportu i montażu.

COMPLETE SKIN Melaco
COMPLETE SKIN - płyty meblowe, które docenili producenci mebli
COMPLETE SKIN - płyty meblowe, które docenili producenci mebli

b2b

W ramach programu magazynowego przygotowaliśmy kilkanaście kolorów płyt meblowych, które są dostępne od ręki lub w przeciągu 14 dni od złożenia zamówienia. Oferta jest skierowana do producentów mebli oraz hurtowni płyt i akcesoriów do produkcji mebli. Jesteś zainteresowany? Nasz przedstawiciel przedstawi Ci nasz katalog oraz warunki współpracy.

Piotr Walczak - kierownik działu sprzedaży Melaco

Jeśli interesują Cię niestandardowe wykończenia, ich próbki dostarczymy do 14 dni. Po akceptacji zlecamy produkcję u dostawcy, a następnie rozpoczynamy realizację Twojego zamówienia. Niezależnie od wybranego koloru oferujemy obrzeża wykonane z tego samego materiału.

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Poprzedni wpis

W Melaco dbamy o środowisko, dlatego wszystkie komponenty meblowe produkujemy na bazie surowca z certyfikatem FSC®. Co to oznacza dla naszych partnerów i jakie korzyści niesie ze sobą?

Następny wpis

Moduły meblowe HOME STORE to odpowiedź MELACO na zmiany w branży wnętrzarskiej spowodowane przez pandemię. Co w nich wyjątkowego i dlaczego szczególnie interesują architektów wnętrz? Poznaj ich potencjał!

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży