Kontakt

MELACO sp. z o.o.
ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

  • +48 68 387 92 08
  • +48 68 387 42 03
  • +48 68 387 95 47
  • +48 68 356 43 07

  • +48 68 387 23 94

 
ZARZĄD
   
       
 
Prezes
Zbigniew Haczkowski
   
       
  Wiceprezes
Dariusz Piotrowski
d.piotrowski@melaco.com.pl
   
 
Asystent ds. Obsługi Biura

wew. 31, wew. 34
melaco@melaco.com.pl
  DZIAŁ SPRZEDAŻY   Zastępca Dyrektora
ds. Produkcji i Rozwoju

Beata Piotrowska
b.piotrowska@melaco.com.pl
         
    Kierownik Dz. Sprzedaży
Piotr Walczak
wew. 38 / kom. 691-863-935
p.walczak@melaco.com.pl
  DZIAŁ PRODUKCJI
         
    Specjalista ds. Sprzedaży
Leszek Niemczynowski
wew. 33 / kom. 609-158-634
l.niemczynowski@melaco.com.pl
  Kierownik Produkcji
Marek Krobski
wew. 37 / kom. 601-469-241
m.krobski@melaco.com.pl
 
    Specjalista ds.
Technologii i KJ

inż. Karol Dobkiewicz
wew. 45 / kom. 603-653-816
k.dobkiewicz@melaco.com.pl
  Specjalista ds. Produkcji
Małgorzata Kina
wew. 32
m.kina@melaco.com.pl
Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

Komunikat

 
Uprzejmie informujemy,
że w okresie od 22.07.2019 do 04.08.2019 (T30-31)
firma Melaco Sp. z o.o. nie pracuje.

W tym okresie w dziale sprzedaży dyżur będzie pełnił Pan Leszek Niemczynowski.
tel. kom. 609 158 634, e-mail: l.niemczynowski@melaco.com.pl, tel.+48 68 387 92 08 wew. 33

Uwaga: Magazyny w czasie całego okresu będą nieczynne,
zatem nie będzie możliwości przyjmowania lub wydawania towaru!