aktualności

Dni Otwarte MELACO
w hurtowniach partnerskich

W październiku odwiedziliśmy hurtownie materiałów do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz, gdzie spotykaliśmy się z przedstawicielami branży meblarskiej. Jak oceniają panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™ i co sądzą do komponentach MELACO?

 

Gdzie się widzieliśmy w październiku?

W październiku gościliśmy w hurtowniach Intar we Wrocławiu, Sycowie, Dobrodzieniu, Ostrowie, Kaliszu oraz w hurtowni Stolarz w Opolu. W trakcie wszystkich spotkań przestrzegaliśmy obowiązujących zasad bezpieczeństwa.

Nie mogłeś wziąć udział w Dniach Otwartych? Nic straconego! Sieć hurtowni Intar, Tamar, Biuro Styl 2000 oraz Stolarz to nasi partnerzy, z którymi współpracujemy od lat. Znajdziesz nich wszystkie wyroby MELACO oraz profesjonalny zespół sprzedawców, który szczegółowo przedstawi Ci właściwości każdego produktu. Za jakiś czas planujemy także kolejne spotkania u naszych partnerów.

Dni Otwarte Melaco
Dni Otwarte Melaco

Gwóźdź programu: panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™

Wśród prezentowanych wyrobów MELACO to właśnie panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™ cieszyły się największą popularnością. Klienci zwracali uwagę na innowacyjny, łatwy montaż na click, dostępność oraz przystępną cenę. Podkreślali trafione wzornictwo, zgodne z obowiązującymi trendami w branży kuchennej. Cieszyli się, że istnieje tak atrakcyjna alternatywa dla płytek i szkła montowanego między szafkami w kuchni.

Wiele osób także interesowało się funkcjonalnością paneli DESIGN SOLUTIONS™ i jak sami przyznawali, chętnie wykorzystaliby je w swoich projektach innych wnętrz, np. jako ściankę telewizyjną w salonie lub dekorację w sypialni.

Panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™ 4_kitchen
Panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™ 4_kitchen

Nasz bestseller: płyty meblowe COMPLETE SKIN

Płyty meblowe COMPLETE SKIN to nasz flagowy produkt, który prawdopodobnie zna już każdy producent mebli w Polsce. Klienci byli pod wrażeniem precyzyjnego wykończenia każdego komponentu oraz wysokiej jakości użytych materiałów. Dla wielu z nich certyfikat FSC®, który posiadają wszystkie wyroby MELACO, był także atutem, bo jak sami przyznają, coraz więcej klientów docelowych chętniej wybiera meble, które są przyjazne środowisku i zostały wykonane z surowców pochodzących ze zrównoważonych źródeł.

COMPLETE SKIN - płyty meblowe, które docenili producenci mebli
Płyty meblowe COMPLETE SKIN

Jak Dni Otwarte ocenia Piotr Walczak, kierownik sprzedaży MELACO?

To były wartościowe spotkania, które zaowocowały atrakcyjnymi kontaktami. Do wszystkich zainteresowanych rozsyłamy wzorniki, a w tym tygodniu otrzymaliśmy pierwsze zamówienie na panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™. Po liczbie zapytań widać, że ten wyrób jest strzałem w dziesiątkę. Przed nami jeszcze dużo pracy, m.in. nad dalszym rozszerzaniem wzorów oraz rozmiarów paneli.

Dni Otwarte Melaco

B2B

Planujemy wrócić do organizacji spotkań w naszych hurtowniach partnerskich, gdy tylko sytuacja na to pozwoli.

Prowadzisz hurtownię lub sklep z materiałami do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz? Nawiążmy współpracę! Skontaktuj się z naszym działem handlowym i poznaj szczegóły oferty B2B.

Poprzedni wpis

MELACO jako producent komponentów meblowych słynie z innowacyjnych rozwiązań dla meblarstwa. Rozwijamy technologię beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™, wprowadzając nowe połączenie CORNER 90. Na czym polega i dlaczego zrewolucjonizuje ideę mebli modułowych?

Następny wpis

Meble o supergładkiej powierzchni bez śladów palców, a do tego wytrzymałej na zarysowania i plamy? Teraz to możliwe dzięki folii PREMIER MATT, która od niedawna jest dostępna w ramach kolekcji COMPLETE SKIN i MELAFOL. Dla kogo ją przygotowaliśmy i dlaczego jest tak wyjątkowa?

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży