CORNER 90 - nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™

aktualności

CORNER 90 - nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™

MELACO jako producent komponentów meblowych słynie z innowacyjnych rozwiązań dla meblarstwa. Rozwijamy technologię beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™, wprowadzając nowe połączenie CORNER 90. Na czym polega i dlaczego zrewolucjonizuje ideę mebli modułowych?

Technologia beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™ to przyszłość

O atutach technologii FLICK&CLICK™ wspominaliśmy wielokrotnie. Moduły składane bez użycia narzędzi, wkrętów i kołków są o wiele przyjaźniejsze dla użytkownika oraz chętniej wybierane przez osoby, które cenią sobie swój czas – zamiast skupiać się na godzinnym montażu mebli zgodnie z instrukcją, wystarczy, że w dosłownie kilka sekund połączą ze sobą wszystkie elementy. Beznarzędziowy montaż to także istotna cecha  w przypadku sprzedaży wysyłkowej – płaska przesyłka ułatwia logistykę, zajmując mniej miejsca w trakcie magazynowania i transportu.

Wykorzystując technologię FLICK&CLICK™ uzyskujemy estetyczne połączenie 45°, które doskonale sprawdza się we wszystkich typach mebli, a w szczególności w eleganckich, designerskich kolekcjach. Ten typ połączenia jest stosowany także w naszych kolekcjach modułowych: HOME OFFICE Select (zwycięzca Diamentu Meblarstwa 2021), HOME OFFICE 4_you oraz HOME STORE. Jednak teraz nasi kontrahenci otrzymują nowy wariant do wyboru – CORNER 90, dzięki któremu meble modułowe stają się jeszcze bardziej atrakcyjniejsze.

CORNER 90 - nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™
CORNER 90 - nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™

CORNER 90 to kolejny krok w rozwoju FLICK&CLICK™

Nowe połączenie znacząco rozszerza możliwości zastosowania FLICK&CLICK™. Teraz w ramach tej innowacyjnej technologii zapewniamy nie tylko szybki, łatwy i beznarzędziowy montaż, ale także demontaż, co doskonale uzupełnia ideę mebli modułowych. Jak to możliwe? Ściany mebli z połączeniem CORNER 90 są montowane pod kątem 90°. Między elementami znajduje się niewielka szczelina, do której wystarczy wsunąć specjalną, cienką listwę (dołączana do każdego zestawu). Jej wsunięcie powoduje automatyczne rozłączenie elementów.

Dzięki CORNER 90 meble zyskują dodatkową funkcjonalność . W razie przeprowadzki wystarczy je rozłożyć, przewieźć, a następnie złożyć w nowym miejscu. Z powodu braku śrub, kołków i wkrętów ich montaż i demontaż przebiega szybko i sprawnie.

CORNER 90 - nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™
CORNER 90 - nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™

Parametry techniczne mebli z połączeniem CORNER 90:

  • boki, wieniec górny, dno korpusu: nośnik płyta MDF, płyta wiórowa i sklejka o grubości 12 mm -19 mm
  • ściana tylna: nośnik płyta HDF, sklejka o grubości 3 mm -6 mm
  • gabaryty elementów: 250 mm < B < 1000 mm; 250 mm < H < 2050 mm

Nowa technologia beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™ z połączeniem typu CORNER 90 daje możliwości zastosowania w produkcji:

  • mebli do pokoju i sypialni
  • mebli dziecięcych i młodzieżowych
  • mebli łazienkowych
  • mebli modułowych do pokoju i biura
  • mebli i elementów wyposażenia obiektów handlowych i wystawowych
  • mebli do kamperów
CORNER 90 - nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™

B2B

Aby pokazać potencjał drzemiący w technologii beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™ stworzyliśmy 3 kolekcje mebli modułowych, różniących się wykończeniem i zastosowaniem, a jedna z nich, stylowe moduły HOME OFFICE Select, została nagrodzony Diamentem Meblarstwa 2021, prestiżową nagrodą branży meblarskiej.

Uzupełnij swoją ofertę, wprowadzając do niej meble modułowe, które w czasie pandemii zdobywają ogromną popularność. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem i nawiążmy współpracę!

CORNER 90 - nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™

B2B

Odmień swoją kolekcję mebli, stosując technologię beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™. Brak śrub, kołków i wkrętów to czysty zysk zarówno dla Ciebie jak i dla Twoich klientów. Bądź jednym z pierwszych producentów mebli w Polsce, którzy zrewolucjonizują rynek meblarski!

Skontaktuj się z nami! Nasz przedstawiciel handlowy przekaże wszystkie szczegóły.

Poprzedni wpis

Praca zdalna staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jeśli produkujesz meble, na pewno już myślisz o zmianach w swoich kolekcjach. Zobacz, jak dzięki beznarzędziowej technologii FLICK&CLICK™ sprawisz, że staną się funkcjonalne i wygodne dla każdego, kto pracuje zdalnie.

Następny wpis

W październiku odwiedziliśmy hurtownie materiałów do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz, gdzie spotykaliśmy się z przedstawicielami branży meblarskiej. Jak oceniają panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™ i co sądzą do komponentach MELACO?

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży