home office select melaco

Aktualności

Jesteś producentem mebli?
Przygotuj się na home office razem z MELACO

Praca zdalna staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem stosowanym nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Jeśli produkujesz meble, na pewno już myślisz o zmianach w swoich kolekcjach. Zobacz, jak dzięki beznarzędziowej technologii FLICK&CLICK™ sprawisz, że staną się funkcjonalne i wygodne dla każdego, kto pracuje zdalnie.

Jako producent mebli masz wpływ na wygodę Twoich klientów

Aktualnie domowe meble nie pozwalają na ich swobodny układ ani zastosowanie. Często domownicy pracujący zdalnie są zmuszeni do korzystania ze stołu kuchennego lub dziecięcego biurka. W najgorszej opcji organizują sobie pracę na sofie w salonie lub łóżku w sypialni. Każda z tych opcji wpływa negatywnie na:

  • relacje rodzinne – kłótnie o miejsce,
  • wydajność – nieergonomiczna pozycja i nieustanne rozpraszanie się,
  • samopoczucie – narastająca frustracja obecną sytuacją.

Wyjściem z tej sytuacji, nawet na niewielkiej powierzchni mieszkalnej, jest wygospodarowanie własnej strefy do pracy. Jednak jak to zrobić, gdy tradycyjne meble zajmują miejsce? Z pomocą przychodzą meble modułowe – nowy typ mebli, który dopiero zaczyna pojawiać się w polskich sklepach meblowych i już budzi zainteresowanie wśród klientów szukających konkretnych rozwiązań ułatwiających im pracę w domu.

Meble modułowe to odpowiedź branży meblarskiej na pracę zdalną

Meble modułowe można z łatwością złożyć i rozłożyć (można przechowywać je „na płasko”) – to możliwe dzięki zastosowanej technologii beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™. Dzięki uniwersalnym bryłom użytkownik sam decyduje o ich układzie. Na co dzień bryły mogą być regałem, a na czas pracy wystarczy minimalnie zmienić ich rozmieszczenie i położyć blat – biurko gotowe! Jako producent mebli sam możesz stworzyć własną kolekcję modułową. Wystarczy, że w projekcie uwzględnisz technologię od MELACO.

Aby pokazać potencjał technologii beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™ stworzyliśmy 3 kolekcje modułowe: HOME OFFICE 4_you, HOME OFFICE Select oraz HOME STORE, których możliwości są ograniczone jedynie wyobraźnią właściciela.

Home Office Select
Home Office Select
home office select domowe biuro meble modułowe

Meble modułowe Home Office

Z modułów meblowych HOME OFFICE można zbudować praktyczne biurko, stolik, a także regał i ściankę działową w dowolnej konfiguracji. Ogromna zaletą tych wyrobów jest możliwość ich rozbudowy – brakujące elementy można dokupić w każdej chwili i dodać do swojej konstrukcji. HOME OFFICE podzieliliśmy na dwie kolekcje:

  • Home Office 4_you Moduły są pokryte białym laminatem w macie, dzięki czemu pasują do dosłownie każdego pomieszczenia.
  • Home Office Select – Wewnętrzna strona modułów jest wykończona folią polimerową NATURAL KENDAL OAK z synchroniczną strukturą drewna. Na zewnątrz zastosowaliśmy folię w kolorze GRAPHITE w wykończeniu PREMIER MATT.
Home Office Select biurko
Home Office Select regał
Home Office 4_you regał
Home Office 4_you biurko

Home Office Select to zwycięzca Diamentu Meblarstwa 2021

Kolekcja HOME OFFICE Select została doceniona przez kapitułę konkursową Diamentu Meblarstwa 2021, przyznając jej tytuł zwycięzcy w kategorii strefa pracy – meble biurowe – klasa premium. Tak prestiżowe wyróżnienie udowadnia, że moduły meblowe MELACO to nowatorskie rozwiązanie, które odmieni branżę meblarską w Polsce. Moduły HOME OFFICE Select znajdziesz także w sklepach internetowych.

Nowość dla architektów wnętrz: moduły meblowe HOME STORE

Moduły meblowe HOME STORE

Ideą kolekcji HOMESTORE jest estetyczne i praktyczne dzielenie otwartej przestrzeni. Stworzyliśmy moduły pasujące do metalowych stelaży, którą są funkcjonalną alternatywą dla nieestetycznych ścianek działowych i niebezpiecznych przeszkleń. Moduły umożliwiają ułożenie takiej konfiguracji, która będzie najwygodniejsza dla użytkownika w danej chwili. Co ważne, te elementy także powstały w beznarzędziowej technologii FLICK&CLICK™.

Co zyskasz jako producent mebli dzięki współpracy z MELACO:

  • Skorzystasz z doświadczenia i wiedzy producenta komponentów meblowych z prawie 30-letnim doświadczenie,
  • Wprowadzisz do swojej oferty meble składane i rozkładane wykonane w beznarzędziowej technologii FLICK&CLICK™,
  • Będziesz jednym z pierwszych producentów mebli w Polsce, który sprawnie zareaguje na zmiany w trendach wnętrzarskich,
  • Twoi klienci, którzy pracują zdalnie i chcą dostosować swoje otoczenie do nowej sytuacji, wybiorą Twoją ofertę.

Przeczytaj także ten artykuł: CORNER 90 – nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™

FLICK&CLICK Melaco

B2B

Odmień ją, wprowadzając beznarzędziową technologię FLICK&CLICK™. Dzięki łączeniom na click zapomnisz o kołkach, wkrętach, zaślepkach i skomplikowanych instrukcjach montażu, a powierzchnie mebli będą idealnie gładkie.

Poznaj szczegóły na temat technologii FLICK&CLICK™ i skontaktuj się z naszym przedstawicielem handlowym!

Poprzedni wpis

Mimo pandemii w Melaco nie zwalniamy tempa, przyjmując i realizując kolejne zamówienia. Nasze wyroby cieszą się coraz większą popularnością także wśród zagranicznych kontrahentów, dlatego przyszedł moment, w którym zdecydowaliśmy się na powiększenie zespołu. Zobacz, na jakie stanowiska aktualnie szukamy kandydatów i czego od nich oczekujemy.

Następny wpis

MELACO jako producent komponentów meblowych słynie z innowacyjnych rozwiązań dla meblarstwa. Rozwijamy technologię beznarzędziowego montażu FLICK&CLICK™, wprowadzając nowe połączenie CORNER 90. Na czym polega i dlaczego zrewolucjonizuje ideę mebli modułowych?

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży