Ekologia i design. Poznaj innowacyjną folię FLORA wykonaną z naturalnych surowców

Aktualność

Ekologia i design. Poznaj innowacyjną folię FLORA wykonaną z naturalnych surowców

Ekologia łączy się z designem! Poznaj nasz najnowszy produkt, który łączy wymagania nowoczesnej i trwałej powierzchni, a do tego świetnie odpowiada na trend związany ze zrównoważoną produkcją dla branży meblarskiej. Poznaj rewolucyjną folię FLORA.

Naturalny skład i ekologiczne właściwości

FLORA to biopochodna folia PVC, wyprodukowana z dwóch naturalnych składników: soli (57%) i etylenu z surowego oleju sosnowego (43%). Użyty etylen pochodzi z certyfikowanej biomasy drugiej generacji, która nie rywalizuje z łańcuchem pokarmowym. W porównaniu do konwencjonalnego PVC, biopochodne PVC pozwala zaoszczędzić do 90% emisji CO2. To dowód na to, że ekologia i funkcjonalność mogą iść w parze.

Przeczytaj również: Przygotowujemy się do inwestycji. Melaco na targach LINGA →

Uniwersalne zastosowanie i estetyka

FLORA to folia PVC w ekologicznym wydaniu i szerokim zastosowaniu. Oferuje:

  • możliwość aplikowania nowoczesnych wzorów drukowanych oraz tłoczonych,
  • szeroki wachlarz kolorów,
  • wykończenia od supermatt do wysokiego połysku.

Wszystko to sprawia, że FLORA może być stosowana w taki sam sposób, jak standardowe folie PVC do aplikacji 1D, 2D, a nawet 3D. Dzięki temu możesz zaoferować swoim klientom produkty, które nie tylko są przyjazne dla środowiska, ale również odpowiadają najnowszym trendom designu.

Przeczytaj również: Ewolucja wzornictwa meblowego: Spojrzenie na Targi INTERZUM 2023 →

Ekologia i design. Poznaj innowacyjną folię FLORA wykonaną z naturalnych surowców
Ekologia i design. Poznaj innowacyjną folię FLORA wykonaną z naturalnych surowców

Rola FLORA w zrównoważonej przyszłości meblarstwa

Biopochodna folia FLORA oferuje te same właściwości co standardowe folie PVC. Jest recyklingowana i produkowana w UE. Wierzymy, że jest ona kolejnym krokiem na drodze do zrównoważonego, bardziej odpowiedzialnego i zielonego świata.

Unikalna wszechstronność biopochodnej folii PVC FLORA pomaga tworzyć nieograniczone, zrównoważone rozwiązania dla innowacyjnych projektów. Poznaj wszystkie jej możliwości. Skontaktuj się z nami – wspólnie stwórzmy wyjątkową kolekcję frontów nadążających za najbardziej pożądanymi trendami.

Poprzedni wpis

W nadchodzących trendach nadal dominuje natura – zarówno w strukturach i barwach, jak i innowacyjnych, proekologicznych rozwiązaniach. Sprawdź, jak w Melaco odpowiadamy na te potrzeby dzięki naszym najnowszym kolekcjom wyrobów i znajdź inspirację dla siebie.

Następny wpis

Na targach LINGA, jednym z najważniejszych wydarzeń branży meblarskiej, mieliśmy okazję spojrzeć na najbliższą przyszłość technologii w produkcji mebli. Była to szansa do zgłębiania wiedzy i inspiracji dla dalszych inwestycji w naszym zakładzie. Zobacz, co przyciągnęło naszą uwagę i w jakim kierunku zmierzają technologie w branży.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży