Melaco dla studiów kuchennych

aktualność

Melaco dla studiów kuchennych

Prowadzisz studio kuchenne? Poznaj bliżej nasze produkty i sprawdź, jak możesz rozwinąć swoje usługi dzięki naszym nowoczesnym i solidnym produktom. Poznaj płyty meblowe COMPLETE SKIN oraz nowość w naszej ofercie – panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™ 4_kitchen.

Wytrzymałe płyty meblowe w szerokiej kolorystyce

Naszym flagowym produktem są niezwykle odporne i estetycznie wykończone płyty oraz wstęgi meblowe COMPLETE SKIN. Znajdują one szerokie zastosowanie wśród producentów mebli oraz architektów wnętrz, a dzięki swoim parametrom wytrzymałościowym szczególną popularnością cieszą się właśnie wśród projektantów kuchni i studiów projektujących nowoczesne kuchnie.

Melaco dla studiów kuchennych
Melaco dla studiów kuchennych

Komponenty meblowe COMPLETE SKIN są wykonywane w technologii oklejania HOT MELT LAMINATION z zastosowaniem nowoczesnych klejów PUR. W produkcji stosowane są płyty MDF lub płyty wiórowe oraz folie polimerowe od renomowanych i uznanych dostawców, m.in. tzw. laminat PET.

Poznaj bliżej nasze płyty meblowe i pobierz karty produktowe: Płyty meblowe COMPLETE SKIN

Tym, co przyciąga zainteresowanie płytami COMPLETE SKIN jest także szeroka gama kolorów i wzorów, które pozwalają stworzyć dowolną aranżację. Standardowe desenie wybrane do programu magazynowego COMPLETE SKIN EXPRESS są dostępne dla naszych partnerów już w ciągu 14 dni!

Melaco dla studiów kuchennych
Melaco dla studiów kuchennych

Więcej niż super matt

Bogata paleta kolorów i doskonałe parametry odpornościowe to jednak nie wszystko, co możemy zaoferować. Płyty meblowe COMPLETE SKIN dostarczamy m.in. w wysokim połysku, strukturach drewna i kamienia oraz w szczególnie modnym obecnie wykończeniu SUPERMATT.

PREMIER MATT spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Łączy w sobie estetyczne wykonanie, modną kolorystykę oraz ponadprzeciętną trwałość, zapewniające kuchniom jakość klasy premium. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii PST (Physical Surface Treatment), która sprawia, że produkt ten wyróżnia niespotykanie matowa struktura z niskim współczynnikiem odbicia światła (2-3). Efekt antyfingerprint sprawia, że na jej powierzchni nie pozostają odciski palców.

Melaco dla studiów kuchennych
Melaco dla studiów kuchennych

Ważnym czynnikiem, decydującym o wyborze płyt PREMIER MATT, jest również możliwość „wyleczenia” zarysowań na powierzchni płyty powstałych w wyniku użytkowania. Wystarczy bawełniany materiał i żelazko, by przywrócić płycie dawny wygląd i blask.

Dowiedz się więcej: PREMIER MATT – nowy standard wykończenia płyt meblowych

Melaco dla studiów kuchennych

Nowość

Panele dekoracyjne – nowe możliwości dla studiów kuchennych

Nowością w naszej ofercie dla studiów kuchennych są panele ścienne Design Solutions™ 4_kitchen. Do tej pory produkt ten dostępny był przede wszystkim dla hurtowni. Badaliśmy też jego użyteczność i popularność wśród klientów końcowych poprzez sprzedaż detaliczną w sklepie online. Wobec rosnącego zainteresowania, zwróciliśmy się do studiów kuchennych o sprawdzenie naszego produktu i jego ocenę.

Z chęcią słuchamy uwag klienta z tego względu, że oni są bezpośrednio montażystami, są wykonawcami, mają kontakt z projektantami, jak i z klientem, który też ma swoje wymagania pod względem jakości, wymiarów – mówi Leszek Niemczynowski, nasz Specjalista ds. Sprzedaży.

Naszym celem jest dostarczenie paneli dekoracyjnych Design Solutions™ do studiów kuchennych w całej Polsce. Wyselekcjonowaliśmy paletę uniwersalnych kolorów, które już teraz cieszą się sporym zainteresowaniem. Są to: inspirowane kamieniem Plaza stone, Marmur Carrera, Argentinic graffio, przypominający metal Brush Steel, betonowy Oxid grey i Concrete black, a także inspirowane teksturą tkaniny Modernism Warmgrey, Fiore platin, Vintage Copper.

Melaco dla studiów kuchennych
Melaco dla studiów kuchennych
Melaco dla studiów kuchennych
Melaco dla studiów kuchennych

Wprowadziliśmy też modyfikacje do naszego produktu, które sprawiły, że ich montaż jest jeszcze łatwiejszy, nawet w przypadku wypełniania wnęk, na przykład pod kuchenny okap. W naszej ofercie posiadamy również specjalne listwy wykończeniowe oraz klej montażowy.

Takiego produktu na ten moment nie ma na polskim rynku w ogóle. Wygodne łączenie na click pozwala klientowi dopasować zarówno wymiar, jak i przestrzeń, która jest stosowana przy montażach. Nie wymaga używania żadnych narzędzi, co skraca czas realizacji projektu. Razem z designerską kolorystyką, wszystko to sprawia, że panele Design Solutions™ są dla studiów kuchennych bardzo atrakcyjnym wyrobem – dodaje Leszek Niemczynowski.

Melaco dla studiów kuchennych
Melaco dla studiów kuchennych

Poznaj nasz produkt bliżej: Panele dekoracyjne Design Solutions™ 4_kitchen

Z myślą o szeroko pojętym rynku wyposażenia wnętrz, rozszerzyliśmy także kolorystykę płyt meblowych COMPLETE SKIN o kolory i desenie dostępne w ramach linii Design Solutions™. W ten sposób każdy projekt zyska spójność, bez względu na to, czy dotyczy tylko kuchni czy również pozostałych pomieszczeń domowych.

Melaco dla studiów kuchennych

B2B

Rozwijaj swoją ofertę z nami

Prowadzisz studio kuchenne? Skontaktuj się z naszymi doradcami handlowymi i poznaj naszą ofertę dla studiów kuchennych. Oferujemy szeroki wybór produktów, kolorów, a także priorytetową realizację zleceń. Naszych partnerów wyposażamy też w materiały reklamowe: katalogi, wzorniki oraz stojaki produktowe.

Zadzwoń lub napisz

Poprzedni wpis

Naszą beznarzędziową technologię montażu stworzyliśmy z myślą o producentach mebli, którzy szukają nowoczesnych rozwiązań skrojonych na miarę rosnących potrzeb konsumentów. Na jej bazie oferujemy klientom elementy korpusów meblowych oraz gotowe meble. Sprawdź, jakie korzyści niosą łączenia Flick&Click™ dla samych producentów oraz dla ich klientów.

Następny wpis

Nasze technologie MELAFOL i MAGIC GLOSS kojarzone są przede wszystkim z frontami meblowymi. Z powodzeniem wykorzystujemy je jednak również do produkcji zachwycających blatów do stylowych stołów. Sprawdź, jaki efekt możemy osiągnąć, na przykładzie stołów naszego klienta.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży