Wraz z nadejściem 2024 roku, cały zespół Melaco pragnie złożyć naszym cenionym partnerom biznesowym, klientom i współpracownikom najserdeczniejsze życzenia noworoczne. Niech ten rok przyniesie nowe, ekscytujące możliwości, innowacyjne projekty i niezliczone sukcesy w każdym aspekcie Waszej działalności.

W Melaco wierzymy, że współpraca i wzajemne wsparcie są kluczem do osiągnięcia wspólnych celów i sukcesów. W nadchodzącym roku, z niecierpliwością oczekujemy na kontynuację naszych relacji biznesowych, rozwijanie nowych partnerstw i wspólne dążenie do innowacji i doskonałości w branży meblowej.

Przede wszystkim życzymy Wam zdrowia, szczęścia i radości. Niech 2024 rok będzie czasem pełnym pozytywnych wydarzeń, osobistego i zawodowego rozwoju oraz realizacji wszystkich planów i marzeń.

Dziękujemy za zaufanie i współpracę w minionym roku. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią Waszych projektów i inicjatyw. Wierzymy, że nadchodzący rok przyniesie jeszcze więcej okazji do wspólnego tworzenia wartościowych i innowacyjnych rozwiązań.

Szczęśliwego Nowego Roku
życzy Zarząd Melaco Sp. z o.o.

Poprzedni wpis

Branża meblarska stoi przed wyzwaniem dostosowania się do rosnących oczekiwań konsumentów i zmieniającego się ustawodawstwa, również w kwestii ekologii. Coraz więcej konsumentów poszukuje produktów, które powstają z minimalnym wpływem na środowisko naturalne, co staje się kluczowym kryterium wyboru. Ta zmiana świadomości jest odpowiedzią na globalne wyzwania ekologiczne i przekłada się na decyzje zakupowe. W Melaco oferujemy rozwiązania, które w tych dążeniach wspierają producentów meblowych. Sprawdź, jak to robimy.

Następny wpis

Intuicyjny, prosty i wygodny montaż modułów to standard, do którego dążą producenci mebli. Jeżeli poszukujesz technologii, która to zapewni i sprawi, że do klientów będziesz wysyłał elementy mebli do samodzielnego złożenia bez ani jednej śrubki, dowiedz się więcej na temat przełomowej techniki montażu na klik – Flick&Click™.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży