Świąteczne życzenia od Melaco

aktualność

Wesołych Świąt!

Życzymy, by ten wyjątkowy czas stał się okazją do prawdziwego odpoczynku i relaksu w gronie najbliższych. By napełnił Was radością, spokojem i nadzieją.

W Nowym Roku życzymy Wam przede wszystkim zdrowia. Życzymy także, by dotychczasowe przeszkody zamieniły się w nowe szanse, a każda podejmowana decyzja prowadziła do sukcesów.

Zarząd MELACO wraz z Załogą

Poprzedni wpis

Co zrobić, żeby działać i rozwijać się w niespokojnych i nieprzewidywalnych czasach pandemii? Zakasać rękawy i ruszyć z projektami, wychodzącymi naprzeciw zmieniającym się potrzebom odbiorców. Tak właśnie zrobiliśmy w Melaco i dzięki temu kończymy rok z kilkoma nowymi liniami produktów na koncie oraz nowymi kierunkami rozwoju. Jak do tego doszło? Przeczytaj rozmowę z Dariuszem Piotrowskim, Wiceprezesem firmy.

Następny wpis

Jak stworzyć spójne wnętrze dzięki innowacyjnym rozwiązaniom? W jaki sposób nadać przestrzeni domowej lub użytkowej wyjątkowy charakter? Odpowiedź to: technologia MELAFOL. Zobacz, jak w swoim projekcie wykorzystała ją Katarzyna Fanajło z Home Design Decor.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży