Blat MELAFOL

Aktualności

Fronty i elementy meblowe MELAFOL - co je wyróżnia?

Elementy meblowe MELAFOL stanowią jedną z podstawowych kolekcji wyrobów MELACO, która cieszy się ogromną popularnością wśród producentów mebli.

Co sprawia, że projektanci wybierają do swoich kolekcji właśnie te komponenty?

MELAFOL to frezowane fronty i elementy meblowe

Fronty i elementy meblowe MELAFOL to komponenty meblowe stworzone z myślą o producentach mebli kuchennych, pokojowych, sypialń oraz łazienkowych poszukujących wyrobów, dzięki którym ich kolekcje nabiorą nowego wymiaru. Fronty i elementy meblowe MELAFOL produkujemy na bazie jednostronnie laminowanych płyt MDF o grubości 16-25 mm, które oklejamy folią polimerową w procesie prasowania próżniowego. Zarówno stosowane płyty, kleje jak i folie posiadają wymagane atesty i certyfikaty co sprawia, że MELAFOL może być swobodnie stosowany przez wszystkich naszych klientów niezależnie kraju oraz przeznaczenia wyrobu finalnego.

Głównym znakiem rozpoznawczym komponentów z kolekcji MELAFOL jest perfekcyjna jakość wykończenia. Wykonujemy zarówno minimalistyczne, subtelne żłobienia, jak i głębokie frezy nawiązujące do stylu klasycznego. To właśnie ten rodzaj zdobienia nadaje elementom niepowtarzalny charakter.

Dzięki zaawansowanemu parkowi maszynowemu oraz wieloletniemu doświadczeniu oferujemy naszym kontrahentom szeroki wachlarz wzorów, które w połączeniu z ogromną liczbą sposobów frezowania daje projektantom mebli ogromne możliwości aranżacyjne. W MELACO realizujemy także projekty indywidualne zgodnie z podanymi przez klienta parametrami. Każdy komponent cechuje się doskonałą precyzją oraz jakością wykonania.

Fronty i elementy meblowe MELAFOL - co je wyróżnia?
Fronty i elementy meblowe MELAFOL - co je wyróżnia?

PREMIER MATT – nowe wykończenie elementów meblowych MELAFOL

Podobnie jak inne komponenty MELACO wyroby z kolekcji MELAFOL są wykańczane folią polimerową wysokiej jakości w macie lub połysku. Od niedawna naszym klientom oferujemy także wykończenie PREMIER MATT. Elementy meblowe oklejone tą idealnie gładką folią pasują do modnych, nowoczesnych wnętrz utrzymanych w minimalistycznym stylu. Jednak ich matowa powierzchnia jest nie tylko estetyczna, ale i wytrzymała. Co to oznacza?

Folia PREMIER MATT jest odporna na zarysowania (1,1-5 N) oraz zaplamienia (1B). Cechuje się niskim współczynnikiem odbicia (2-3) oraz efektem anti-fingerprint, dzięki któremu na powierzchni płyty nie pozostają odciski palców.

Aktualnie oferujemy 5 kolorów folii do wyboru:

  • Black – klasyczna czerń,
  • Oria blue – elegancki i stylowy granat,
  • Highland green – inspirowany odcieniem butelkowej zieleni,
  • Stone grey – kolor wpadający w ciemny beż,
  • Premium white – ponadczasowa, zawsze modna biel.
Blat MELAFOL

B2B

MELACO to sprawdzony producent frontów meblowych. Nasze wyroby znajdziesz w kolekcjach znanych marek oraz niszowych projektantów. Dołącz do grona naszych partnerów!

Współpracujemy z producentami mebli, studiami kuchennymi, hurtowniami akcesoriów do produkcji mebli i wyposażenia wnętrz, meblowymi sklepami internetowymi oraz firmami z branży wyposażenia obiektów handlowych i obiektów użyteczności publicznej.

Napisz, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy!

Poprzedni wpis

Meble o supergładkiej powierzchni bez śladów palców, a do tego wytrzymałej na zarysowania i plamy? Teraz to możliwe dzięki folii PREMIER MATT, która od niedawna jest dostępna w ramach kolekcji COMPLETE SKIN i MELAFOL. Dla kogo ją przygotowaliśmy i dlaczego jest tak wyjątkowa?

Następny wpis

W Melaco dbamy o środowisko, dlatego wszystkie komponenty meblowe produkujemy na bazie surowca z certyfikatem FSC®. Co to oznacza dla naszych partnerów i jakie korzyści niesie ze sobą?

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży