Ciągłe opłaszczawianie wąskich elementów

Szukamy pracowników

Rekrutacja w Melaco - zobacz, dlaczego warto z nami pracować

Rekrutacja Melaco trwa. Wraz z dalszym rozwojem naszego zakładu poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne, które wesprą nasz zespół. Chcesz z nami pracować? Zobacz dlaczego warto!

Czy praca w Melaco jest nudna?

Ani trochę! Śledzimy trendy z branży home decor, dlatego wciąż wprowadzamy nowe elementy i programy do oferty oraz tworzymy prototypy. Bierzemy także udział w targach, a producenci mebli chętnie korzystają z naszych innowacyjnych rozwiązań. Nasz park maszynowy się powiększa, inwestujemy w najnowsze technologie. Nasi pracownicy szkolą się z obsługi nowych maszyn, pracują na różnych stanowiskach. Każdy dzień jest inny.

Jakie są zalety pracy w Melaco?

To przede wszystkim praca jednozmianowa lub dwuzmianowa i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska, umiejętności i zakresu obowiązków. Nasi pracownicy otrzymują także premie uznaniowe oraz uczestniczą w szkoleniach. Tworzymy zgrany zespół, w którym każdy może liczyć na wsparcie i doświadczenie innych pracowników.

W Melaco oferujemy ścieżkę kariery, dlatego tak wielu pracowników jest z nami od wielu lat. Kilku z członków zespołu, w tym pan Rafał Śliwiński i mistrz produkcji pan Andrzej Nowocień, są z nami już od 23 lat! Pan Piotr Szcześniewski pracuje w Melaco w sumie 10 lat, z krótką przerwą. Pani Renata Grzebieniak zaczynała od stanowisk najniższego szczebla, a po 5 latach została mistrzynią produkcji.

Pracując z komponentami meblowymi, nasi pracownicy posiadają wiedzę przydatną przy zakupie mebli. Wiedzą, na co zwracać uwagę, ocenić ich trwałość, wykończenie i potrafią rozpoznać te wysokiej jakości.

Rekrutacja w Melaco - zobacz, dlaczego warto z nami pracować
Rekrutacja w Melaco - zobacz, dlaczego warto z nami pracować

Jakie cechy pomagają w pracy w Melaco?

Członkowie zespołu Melaco to osoby dbające o szczegóły i precyzję, które zgodnie twierdzą, że w naszym zakładzie liczy się dokładność i cierpliwość. Trafnym przykładem jest obsługa piły, której tolerancja wynosi 0,5 mm. Jeśli ta wartość zostanie przekroczona, inne maszyny mogą mieć problem z dalszą obróbką komponentów. Dlatego każdy wie, że jakość jego działań wpływa na pracę każdej następnej osoby na linii produkcyjnej, a tym samym na finalny wyrób Melaco.

Ile czasu potrzeba, aby wdrożyć się w pracę na danym stanowisku?

Wszystko zależy od człowieka oraz zakresu obowiązków. Poznanie tajników obsługi niektórych maszyn, np. listwiarki zajmuje parę tygodni, zaś innych, np. pilarki, linii do oklejania czy centrów CNC nawet kilku miesięcy. Najważniejsza jest praktyka. Każdy nowy pracownik jest wdrażany przez specjalistę starszego stażem, który szkoli go i przekazuje wiedzę na temat produkcji i wyrobów.

Rekrutacja w Melaco - zobacz, dlaczego warto z nami pracować
Rekrutacja w Melaco - zobacz, dlaczego warto z nami pracować

Aktualnie rekrutujemy na 3 stanowiska.

Zobacz, czego oczekujemy od kandydatów i co oferujemy w zamian.

Wyślij CV i dołącz do zespołu Melaco!

Operator linii produkcyjnej

Rekrutacja

Operator linii produkcyjnej

Operator obrabiarek CNC

Rekrutacja

Operator obrabiarek CNC

Rekrutacja

Młodszy pracownik utrzymania ruchu

Poprzedni wpis

Bez narzędzi, wkrętów, kołków. Technologia na click, nazywana także to innowacyjna metoda łączenia elementów, która podbija branżę meblarską. Docenili ją już jedni z największych producentów mebli w Polsce, a autorskie wyroby Melaco, w których stosujemy technologię na click, zaczynają pojawiać się w sklepach internetowych. Zobacz, na czym polega jej innowacyjność.

Następny wpis

Fronty meblowe mają ogromny wpływ na finalny wygląd mebla, a także aranżację wnętrza. Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, co wyróżni Twoją kolekcję na tle konkurencji? Sprawdź technologię MICRO MILLING™.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży