Fronty meblowe w technologii MICRO MILLING™

Aktualności

MICRO MILLING™ - fronty meblowe w nowej odsłonie

Fronty meblowe mają ogromny wpływ na finalny wygląd mebla, a także aranżację wnętrza. Szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, co wyróżni Twoją kolekcję na tle konkurencji? Sprawdź technologię MICRO MILLING™.

Fronty meblowe – sposób na odmianę wnętrza

Fronty meblowe grają pierwsze skrzypce w każdym projekcie mebli kuchennych, pokojowych czy biurowych. Ten sam sposób wykończenia i motyw umieszczony na ich powierzchni nadaje im spójności i wprowadza harmonię do aranżacji wnętrza. Co więcej, to właśnie one przyciągają wzrok i zachęcają klienta do bliższego poznania pełnej oferty marki.

Możliwość zaprojektowania frontów meblowych zgodnie z własną wizją doceniają szczególnie designerzy niszowych, limitowanych kolekcji meblowych. Na rynku królują fronty meblowe w połysku lub macie, a projektanci wciąż poszukują rozwiązań, które wyróżnią ich kolekcje na tle konkurencji. Aby nadać frontom meblowym atrakcyjnego wyglądu producenci mebli współpracujący z Melaco chętnie wybierają technologię MICRO MILLING™, dzięki której ich kolekcje stają się niepowtarzalne.

MICRO MILLING™ Melaco­­
MICRO MILLING™ Melaco­­

Na czym polega MICRO MILLING™?

Technologia MICRO MILLING™ polega na precyzyjnej obróbce powierzchni płyty COMPLETE SKIN. Jednak aby uzyskać zamierzony efekt jej front jest pokryty folią dwukolorową o grubości 200 μm do 300 μm.Warstwa zewnętrzna jest frezowana zgodnie z projektem. Do obróbki stosowane są specjalistyczne agregaty kopiujące z elektronicznym pomiarem grubości w czasie rzeczywistym i frezy diamentowe. Obróbka w technologii MICRO MILLING™ realizowana jest w zakresie głębokości 50 μm-100 μm .Wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie Alphacam, które umożliwia zaimportowanie i przetworzenie na kody maszynowe bardzo skomplikowanych projektów graficznych wykonanych przez naszych projektantów lub otrzymanych od klienta.

W technologii MICRO MILLING™ wykonujemy modne minimalistyczne linie, nowoczesne geometryczne wzory, bogate barokowe ornamenty oraz dowolne desenie wybrane przez klienta. Stosujemy ją w produkcji komponentów mebli kuchennych, łazienkowych, pokojowych, szaf przesuwnych oraz w elementach wyposażenia wnętrz i elementach wyposażenia obiektów użyteczności publicznej, obiektów handlowych oraz hoteli.

MICRO MILLING™ Melaco­­
Fronty meblowe w technologii MICRO MILLING™

Odkryj więcej możliwości Melaco

W Melaco stawiamy na jakość wykończenia, terminowość dostaw i atrakcyjne warunki współpracy. Słyniemy z nowatorskich rozwiązań, które producenci mebli chętnie stosują w swoich kolekcjach. Oferujemy własne, sprawdzone desenie i sposoby wykończenia płyt oraz realizujemy projekty zgodne z wytycznymi klienta. Posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy składający się z nowoczesnych linii produkcyjnych i centrów CNC. Poznaj nasz park maszynowy.

Jesteś producentem mebli i szukasz wykonawcy komponentów meblowych? Napisz do nas i zamów nasz próbnik!

Poprzedni wpis

Rekrutacja Melaco trwa. Wraz z dalszym rozwojem naszego zakładu poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne, które wesprą nasz zespół. Chcesz z nami pracować? Zobacz dlaczego warto!

Następny wpis

Piotr Walczak zajmuje się w Melaco obsługą klientów z Polski, która jest jednym z czołowych producentów mebli na świecie, a także z Niemiec, Finlandii czy ze Wschodu. Jak wygląda jego praca i co myśli na temat polskiego rynku meblarskiego?

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży