Technologia na click - na czym polega?

Aktualności

Technologia na click - na czym polega?

Bez narzędzi, wkrętów, kołków. Technologia na click, nazywana także to innowacyjna metoda łączenia elementów, która podbija branżę meblarską. Docenili ją już jedni z największych producentów mebli w Polsce, a autorskie wyroby Melaco, w których stosujemy technologię na click, zaczynają pojawiać się w sklepach internetowych. Zobacz, na czym polega jej innowacyjność.

Technologia na click to beznarzędziowy montaż

Głównym założeniem opatentowanej technologii na click jest łatwy montaż mebli bez zastosowania narzędzi. Przyspiesza ich składanie, a także nadaje im o wiele atrakcyjniejszy wygląd – brak kołków i wkrętów to brak widocznych otworów, a tym samym zaślepek, które z czasem potrafią odpadać. Montaż podzieliliśmy na dwa sposoby:

  • mebel posiada połączenie mechaniczne 5G w czterech narożnikach,
  • połączenie mechaniczne 5G znajduje się w jednym narożniku, a pozostałe są łączone za pomocą obróbki typu folding z zastosowaniem kleju.

W technologii FLICK&CLICK™ realizujemy kolekcje mebli dla klientów, korpusy meblowe, elementy szuflad oraz nogi meblowe. Stosujemy wykończenia różnego rodzaju w zależności od preferencji klienta. Przygotowaliśmy także własną ofertę wyrobów wykonanych w technologii na click, które proponujemy producentom mebli, sklepom internetowym, hurtowniom materiałów i akcesoriów do wykończenia wnętrz, projektantom mebli i wnętrz oraz studiom kuchennym. Poznaj moduły Home Office, zestaw Home Store oraz panele dekoracyjne Design Solutions™ 4_kitchen.

Technologia na click - na czym polega?
Technologia na click - na czym polega?

Multifunkcyjne moduły Home Office

Uniwersalne moduły Home Office to odpowiedź na postpandemiczną rzeczywistość. Społeczny dystans zweryfikował dotychczasowy model pracy i choć wiele firm odnalazło się w trybie home office, jej pracownicy często napotykali na trudności z organizacją miejsca pracy w domu. Ograniczona przestrzeń i standardowe meble spełniające wyłącznie jedną funkcję nie ułatwiały im tego zadania.

Tak powstała idea modułów Home Office, które można dowolnie ustawiać i przestawiać. Można z nich zbudować regał, biurko, stolik czy ściankę działową dopasowaną do potrzeb właściciela. W każdej chwili można dokupić bryły i rozbudować zestaw.

Moduły Home Office podzieliliśmy na dwie kolekcje: Select i 4_you. Home Office Select to wersja premium wykończona w dwóch kolorach i z elegancko profilowanymi krawędziami czołowymi. Home Office 4_you to minimalistyczne bryły pokryte matowym, białym laminatem. W obu kolekcjach stosujemy płytę MDF o obniżonej zawartości formaldehydu FSC® o grubości 16 mm.

Regał Home Office Select Melaco
Biurko Home Office Select Melaco

Industrialny zestaw Home Store

W zakresie programu Home Store oferujemy 3 wymiary brył i 4 wymiary półek oraz metalowe stelaże dostępne w 3 rozmiarach. Całość można dowolnie konfigurować, tworząc designerski regał lub ściankę działową utrzymaną w stylu industrialnym.

Home Store jest oferowany jako zestaw (oferta skierowana do sklepów internetowych) oraz jako niezależne bryły pasujące do stelaży dostępnych na rynku (oferta uzupełniająca dla hurtowni meblowych już mających je w swoim asortymencie). Podobnie jak moduły Home Office bryły Home Store wykonaliśmy w technologii na click, jednak zastosowaliśmy wstęgę COMPLETE SKIN z krawędzią POSTFORMING profilowaną promieniem R4. Produkty są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru. Oferujemy połączenie koloru GRAFIT z wykończeniem supermat z jednej strony oraz okleiny w deseniu DĄB z drugiej.

Zestaw HOME STORE Melaco
Zestaw HOME STORE Melaco

Panele dekoracyjne Design Solutions™ 4_kitchen łączone na click

Absolutna nowość w branży meblarskiej i kuchennej. Panele dekoracyjne Design Solutions™ 4_kitchen stanowią alternatywę dla klasycznych płytek między szafkami. Powierzchnia płyt jest pokryta wytrzymałą folią z motywem inspirowanym betonem, kamieniem, metalem i deseniami tkanin. Ze względu na swój atrakcyjny wygląd architekci wnętrz chętnie wykorzystują panele Design Solutions™ także w projektach salonów i sypialni. Oprócz efektu wizualnego ich ogromnym atutem jest szybki i czysty montaż. Dzięki technologii na click łączenia między panelami dekoracyjnymi są ledwo widoczne.

Panele dekoracyjne Design Solutions™ Melaco
Panele dekoracyjne Design Solutions™ Melaco
Wzornik COMPLETE SKIN Melaco

oferta b2b

Oferta B2B Melaco jest głównie skierowana do przedstawicieli branży meblarskiej oraz meblarskich sklepów internetowych. Dlaczego warto podjąć z nami współpracę? Od 1993 roku produkujemy komponenty meblowe dla polskich i zagranicznych marek. Słyniemy z terminowości dostaw i wysokiej klasy prefabrykatów. Nasi partnerzy jako pierwsi poznają innowacyjne rozwiązania, które z chęcią wprowadzają do swojej oferty. Współpracując z Melaco, wyróżnisz się na tle konkurencji jakością i technologią.

Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz kontaktowy! Doradcy Melaco przedstawią Ci wachlarz naszych możliwości oraz prześlą próbnik stosowanych materiałów i wzorów.

Poprzedni wpis

Mimo że panele dekoracyjne Design Solutions™ dopiero pojawiły się w stałej ofercie Melaco, już teraz wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród projektantów kuchni. Na czym polega ich innowacyjność i do kogo jest skierowana kolekcja Design Solutions™?

Następny wpis

Rekrutacja Melaco trwa. Wraz z dalszym rozwojem naszego zakładu poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne, które wesprą nasz zespół. Chcesz z nami pracować? Zobacz dlaczego warto!

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana.