Praca

Firma MELACO znajduje się w Nowej Soli w pobliżu strefy przemysłowej. Zakład produkcyjny położony jest na powierzchni przeszło 20.000 m², z czego prawie 6.000 m² stanowią budynki produkcyjno-magazynowe. Praca odbywa się w systemie dwuzmianowym.

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Produkujemy innowacyjne komponenty dla fabryk mebli w zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Niektóre z wyrobów powstają w oparciu o licencję szwedzkiej firmy. Mamy również dwie własne opatentowane technologie produkcji.

Operator wózka widłowego-spedytor

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe
  • uprawnienia na wózek widłowy
  • umiejętności w zakresie własnej organizacji pracy
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność, dyspozycyjność

Opis stanowiska:

  • przygotowanie towaru do wysyłki: pakowanie, dostarczanie do magazynu wyrobów gotowych
  • dbałość o przestrzeganie właściwych warunków składowania wyrobów gotowych
  • ekspedycja wyrobów: selekcja palet na podstawie zlecenia, sprawdzanie stanu opakowania i oznakowania, załadunek oraz zabezpieczenie towaru
  • utrzymanie porządku w magazynie i na terenach przyległych
  • bieżące utrzymanie i kontrola stanu powierzonego wózka widłowego i innego sprzętu
  • wykonywanie innych prac na polecenie przełożonego, w tym rozładunek towarów i transport między stanowiskowy

Oferujemy:

  •  zatrudnienie na umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia, poznawania innowacyjnych technologii produkcji
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie z wieloletnim doświadczeniem kładącej nacisk na jakość, zaangażowanie, wzajemny szacunek i miłą atmosferę pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione zdobywanych kwalifikacji i osiąganych wyników na poziomie 2.500-3.500,-zł / miesiąc brutto
  • premie uznaniowe, nagrody okolicznościowe

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych:
CV + list motywacyjny osobiście do siedziby firmy lub drogą elektroniczną na adres: melaco@melaco.com.pl.
Wszystkie zgłoszenia zostaną uważnie przeanalizowane, choć zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 o Ochronie danych osobowych . Dz.U.Nr 133,poz.883 z późniejszymi zmianami)".

Operator linii produkcyjnej

  • wykształcenie średnie
  • znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych
  • umiejętności komunikacji i pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność, dokładność

  • przygotowanie linii do realizacji zadań produkcyjnych
  • realizacja produkcji i nadzór nad jakością i wydajnością wytwarzanych wyrobów, weryfikacja parametrów pracy linii
  • organizacja pracy zespołu
  • wykonywanie poleceń i wskazówek przełożonych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione zdobywanych kwalifikacji i osiąganych wyników na poziomie  2.500-3.500,-zł / miesiąc brutto

CV + list motywacyjny osobiście do siedziby firmy  lub drogą elektroniczną na adres: melaco@melaco.com.pl.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29-08-1997 o Ochronie danych osobowych . Dz.U.Nr 133,poz.883 z późniejszymi zmianami)"

Od 1993 roku producent elementów do mebli i wyposażenia wnętrz. Produkty MELACO są uznane wśród klientów w kraju jak i za granicą. Nasze elementy meblowe stanowią podstawę produkcji wielu mebli kuchennych, pokojowych i sypialń uznanych producentów w kraju i zagranicą.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Zawiadamiamy, że w okresie Świąteczno Noworocznym
organizacja pracy firmy MELACO będzie wyglądała następująco:

• Dodatkowy dnień pracujący: 15-12-2018 (sobota)
• Nie pracujemy: 24-12-2018 do 26-12-2018, 31-12-2018 do 01-01-2019
• W Nowym Roku rozpoczynamy od: 02-01-2019

Życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2019.