Colour Road 2022/23. Przewodnik po trendach kolorystycznych i wzornictwie firmy RENOLIT

Colour Road 2022/23

Przewodnik po trendach kolorystycznych i wzornictwie firmy RENOLIT

Firma RENOLIT to nasz wieloletni Partner i dostawca wysokogatunkowych folii polimerowych, który bardzo dokładnie śledzi panujące trendy. Jakie kolory i faktury będą dominowały w bieżącym i przyszłym roku? Sprawdź.

Trendservice Colour Road 2022/23

Trendservice Colour Road to praktyczne narzędzie nawigacyjne po trendach, opracowane przez specjalistów marki RENOLIT przy współpracy z projektantami kolorów i instytutami trendów na całym świecie. Według ekspertów RENOLIT, trendy są odzwierciedleniem tematów społecznych i wpływów społeczno kulturowych. Zajmują się oni badaniem tych zależności, aby z wyprzedzeniem identyfikować przyszłe drogi rozwoju, a tym samym oferować wskazówki dotyczące dalszej aprecjacji produktu. Dzięki tej analizie możemy oferować naszym klientom rozwiązania, które idealnie wpasowują się w bieżące potrzeby konsumentów.

Przeczytaj również: Nowe trendy kolorystyczne w branży meblowej. Colour Road 2021/22 marki RENOLIT

Podróż przez trendy 2022 i 2023 odbywa się w trzech wymiarach: w kosmosie, głębi morza oraz daleko na lądzie. Jak wyjaśniają eksperci: W czasach globalnej pandemii zupełnie inaczej postrzegamy zmiany, doświadczenia i spotkania, którym towarzyszy ciekawość, oczekiwanie i emocje. Za pomocą naszych modnych motywów wyrażamy stwierdzenia, że czujemy się żywi, przypominając nam, że życie jest praktycznie niewyczerpane – tak jak nasze światy kolorów. W naszej Colour Road 22/23 dajemy kreatywności i różnorodności szeroki zakres i przestrzeń.

Deep Ocean Level: Cuda natury, uznanie, energia

Pierwszy wymiar to głębia oceanu, która nadal pozostaje dla nas tajemnicą. Ta tajemnica sprawia, że życie morskie postrzegamy jako prawdziwy cud natury, a intensywne, głębokie kolory, z jakimi się kojarzy, wprowadzają do naszej codzienności element zakoczenia, przytulności i zachwytu nad tą oddaloną naturą.

Colour Road 2022/23. Przewodnik po trendach kolorystycznych i wzornictwie firmy RENOLIT

Gama kolorystyczna nawiązująca do tego wymiaru obejmuje jasno i średnio brązowe drewno dębowe, a także powściągliwy Black Blue i mistyczną czerń, które tworzą ze sobą długotrwałe związki.

Colour Road 2022/23. Przewodnik po trendach kolorystycznych i wzornictwie firmy RENOLIT

Cosmos Level: Posłańcy wszechświata, kontrasty, minimalizm

Inspiracją dla tej linii kolorystycznej stał się Mars, który rozbudza wyobraźnię ludzi na Ziemi od dekad. Jest zwiastunem mocy, celowości, ekscytacji, energi. Świeci jasno na niebie dzięki tlenkowi żelaza otulonego wodą i lodem.

Colour Road 2022/23. Przewodnik po trendach kolorystycznych i wzornictwie firmy RENOLIT

Wymiar kosmosu to kompilacja takich barw, jak nowe odcienie brązu lub ciepłe i średniobrązowe dekory dębowe, które zachęcają do przytulności. Ciemna czerwień i dąb Cayenne, przyciągające wzrok w neutralnej atmosferze i sprawiające, że nowoczesne wnętrza stają się bardziej wyjątkowe.

Ground Level: Kalibracja, zmiana wymiaru, radość

Ten poziom wprowadza prawdziwą wielowymiarowość w Colour Road 2022/23, ponieważ obejmuje nie tylko ścieżki, które wydeptujemy na lądzie, ale również w naszej równoległej, wirtualnej rzeczywistości. Dzięki tym wyprawom świat staje się naszym domem. Przemierzamy go odważnie i chętnie, docierając do najodleglejszych zakamarków i otaczając się przedmiotami oraz kolorami, które wywołują wspomnienia tych podróży.

Colour Road 2022/23. Przewodnik po trendach kolorystycznych i wzornictwie firmy RENOLIT

Poziom lądu wprowadza zróżnicowaną paletę kolorystyczną, która obejmuje odważne zestawienia: intensywną żółć, przynoszącą pozytywną energię i koncentrację, Lichen Green – zieleń w odcieniu mchu, który pobudza zmysły i przywodzi na myśl zapach żywicy, głęboką czerwień i połączenie fioletu z niebieskim odcieniem, kojarzącym się ze światem cyfrowym.

Colour Road 2022/23. Przewodnik po trendach kolorystycznych i wzornictwie firmy RENOLIT

Chcesz nadążać za trendami?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o palety kolorystyczne Colour Trends 2022/23. Stwórzmy razem ponadczasowe kolekcje meblowe.

Poprzedni wpis

Nieustannie rozwijamy naszą produkcję, ale ani na chwilę nie zapominamy o środowisku naturalnym. Jak dbamy o zrównoważony rozwój dla środowiska i jak na naszą pracę wpłynęła nagroda przyznana przez Forest Stewardship Council®? Przeczytaj rozmowę z Beatą Piotrowską, Z-cą Dyrektora ds. Produkcji i Rozwoju.

Następny wpis

Beata Prałat dołączyła do nas 3 miesiące temu. Jest odpowiedzialna za sprzedaż i szeroko pojętą obsługę naszych klientów. Wdraża się w swoje obowiązki w szybkim tempie i za chwilę stanie się twarzą MELACO. Przedstawiamy jej sylwetkę i oczywiście zachęcamy do kontaktu z panią Beatą.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży