diament meblarstwa 2021 home office select melaco wielofunkcyjne meble modułowe

Diament Meblarstwa 2021 dla Melaco.

Sprawdź nasze nagrodzone produkty!

Branża meblarska musi się cały czas zmieniać. Dotyczy to zarówno designu, jak i użyteczności oraz spełniania oczekiwań klientów – szczególnie, gdy stawiane są przed nimi nowe wyzwania. To właśnie reagowanie na potrzeby rynku i oferowanie nieprzeciętnych rozwiązań nagradza kapituła plebiscytu Diament Meblarstwa. Zobacz, za jakie produkty otrzymaliśmy to wyróżnienie.

diament meblarstwa 2021

Diament Meblarstwa

Co dla nas znaczy wyróżnienie?

Celem plebiscytu Diament Meblarstwa jest „wyłonienie najlepszych produktów w branży meblarskiej i wyposażenia wnętrz pod względem wzornictwa, technologii, innowacyjności oraz funkcjonalności.”

W Melaco od lat łączymy nowoczesne rozwiązania z wielofunkcyjnością, starając się odpowiadać na potrzeby użytkowników. Współpracujemy z architektami wnętrz, projektantami mebli, producentami i hurtowniami, dzięki czemu mamy bardzo ścisły kontakt z branżą i możemy na bieżąco śledzić oczekiwania klientów.

W tegorocznym konkursie postanowiliśmy zgłosić nasze najnowsze produkty, które już teraz cieszą się dużą popularnością ze względu na swoją innowacyjność:

  • Wielofunkcyjne meble modułowe Home Office SELECT
  • Nowoczesne ścienne panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™ 4_kitchen

Kapituła postanowiła nagrodzić tytułem Diament Meblarstwa pierwsze z rozwiązań – Home Office SELECT. To dla nas ogromne wyróżnienie i dowód na to, że nasze starania w dostarczaniu wysokich jakościowo, innowacyjnych produktów, są dostrzegane i mają głęboki sens. Poznaj lepiej nasze produkty.

Home Office SELECT – biuro uszyte na miarę

Odpowiednia przestrzeń do pracy zdalnej jest szczególnie ważnym miejscem. Musi być ona funkcjonalna, wygodna i dopasowana do konkretnego zawodu. Jednak jak można ją uzyskać, gdy do dyspozycji ma się tylko kilka metrów kwadratowych? Odpowiedzią są tutaj meble modułowe Home Office SELECT. Składają się one z pojedynczych segmentów, więc można dzięki nim stworzyć m.in.:

  • wygodne biurko,
  • stół,
  • regał,
  • półkę,
  • ściankę działową,
  • podstawę pod komputer,
  • szeroki blat.
diament meblarstwa 2021 home office select melaco wielofunkcyjne meble modułowe
diament meblarstwa 2021 home office select melaco wielofunkcyjne meble modułowe

Wszystkie elementy można swobodnie łączyć, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by utworzyć z nich zarówno zabudowę wysoką aż do sufitu, jak i minimalistyczny kącik do pracy lub nauki. Jest to rozwiązanie, które przydaje się w każdym domu i mieszkaniu – niezależnie od dostępnego metrażu.

Na uwagę zasługuje również fakt, że moduły z serii Home Office SELECT powlekane są matową folią polimerową, która charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia fizyczne i zabrudzenia. Dzięki temu można mieć pewność, że meble – nawet jeśli będą wielokrotnie składane i rozkładane – przetrwają w niezmienionym stanie przez wiele lat. A jak wygląda montaż takich segmentów?

diament meblarstwa 2021 home office select melaco wielofunkcyjne meble modułowe
diament meblarstwa 2021 home office select melaco wielofunkcyjne meble modułowe

Innowacyjna technologia Flick&Click

Samodzielne składanie mebli wielu osobom kojarzy się z ogromnym wysiłkiem i ciężką pracą, która mogła być zniweczona przez jedną źle wkręconą śrubkę. W przypadku Home Office SELECT i innych zestawów modułowych, w których zastosowano technologię Flick&Click, ten problem całkowicie znika. Do zmontowania tych mebli nie są potrzebne żadne narzędzia, a cały proces polega wyłącznie na dociśnięciu odpowiednich łączeń.

diament meblarstwa 2021 home office select melaco wielofunkcyjne meble modułowe

System Flick&Click to nie tylko prosty montaż, ale również estetyczny wygląd. Meble są stabilne i solidne, mimo że nie zastosowano w nich żadnych wkrętów, kołków czy gwoździ. Zewnętrzne części są idealnie gładkie – skoro nie ma śrub, nie trzeba stosować zaślepek czy innych maskownic. To właśnie jeden z powodów, dzięki któremu Home Office SELECT ma tak wiele zastosowań – każda część segmentu może być użyta jako blat roboczy, półka czy ścianka.

Prowadzisz sklep internetowy?

Zostań naszym Partnerem i wzbogać swój asortyment o wielofunkcyjne meble modułowe Home Office. Dowiedz się więcej: Home Office dla e-commerce

Nominowane do nagrody panele DESIGN SOLUTIONS™

Diament Meblarstwa to konkurs, który odbywa się od 2006 roku. W tegorocznej edycji główną nagrodę w kategorii mebli biurowych wygrało Home Office SELECT, a do sekcji kuchennej nominowaliśmy nasze panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™.

ścienne panele dekoracyjne do kuchni design solutions 4-kitchen

Alternatywa dla tradycyjnych płytek

DESIGN SOLUTIONS™ 4_kitchen

Ogromną zaletą naszych paneli dekoracyjnych jest to, że montaż przebiega niezwykle sprawnie – w przeciwieństwie do tradycyjnych płytek łatwo można je przyciąć, a łączenie „na klik” nie tylko przyspiesza pracę, ale także sprawia, że panele prezentują się bardzo elegancko i nowocześnie.

Więcej o naszych panelach przeczytasz we wpisie: Panele dekoracyjne DESIGN SOLUTIONS™ – rozwiązanie, na które czekali projektanci kuchni

Poprzedni wpis

Jak stworzyć spójne wnętrze dzięki innowacyjnym rozwiązaniom? W jaki sposób nadać przestrzeni domowej lub użytkowej wyjątkowy charakter? Odpowiedź to: technologia MELAFOL. Zobacz, jak w swoim projekcie wykorzystała ją Katarzyna Fanajło z Home Design Decor.

Następny wpis

Mimo pandemii w Melaco nie zwalniamy tempa, przyjmując i realizując kolejne zamówienia. Nasze wyroby cieszą się coraz większą popularnością także wśród zagranicznych kontrahentów, dlatego przyszedł moment, w którym zdecydowaliśmy się na powiększenie zespołu. Zobacz, na jakie stanowiska aktualnie szukamy kandydatów i czego od nich oczekujemy.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży