technologia flick&click melaco

aktualność

Połączenie CORNER 90 - kolejny etap rozwoju technologii Flick&Click™

Sukces naszych mebli modułowych z montażem beznarzędziowym motywuje nas do dalszego rozwijania tej technologii. Sprawdź, co nowego zaoferowaliśmy producentom mebli i dołącz do programu partnerskiego Melaco.

Bez narzędzi, wkrętów, kołków

Technologię Flick&Click™ opracowaliśmy z myślą o użytkownikach naszych mebli, którzy chcą zaoszczędzić czas na montażu i w szybki oraz łatwy sposób stworzyć dla siebie funkcjonalną przestrzeń. Wyposażyliśmy w nią nasze meble modułowe z linii Home Office 4_you, Home Office Select oraz Home Store, które pozwalają na dowolną aranżację przestrzeni domowej i biurowej.

Dowiedz się więcej: Technologia na click – na czym polega?

Dotychczas technologia Flick&Click™ umożliwiała połączenie elementów pod kątem 45°, co sprawdza się zarówno w naszej linii Home Office, jak i w wielu wyrobach, które dostarczamy do naszych Klientów. Posiada jednak pewne ograniczenia, dlatego postanowiliśmy rozwinąć ją o nowe możliwości.

technologia flick&click melaco
technologia flick&click melaco

W kolejnym etapie wprowadziliśmy technologię CORNER90 – połączenia pod kątem 90°, które umożliwia łatwy, beznarzędziowy montaż i demontaż elementów korpusu. Jak to działa? Aby połączyć elementy mebla, wystarczy wcisnąć jeden element w drugi, a połączenie zostanie zablokowane samoczynnie poprzez specjalny element blokujący. W celu rozblokowania, czyli demontażu, wystarczy wsunąć specjalny sztyft dołączany do każdego zestawu, do szczeliny znajdującej się w łączeniu ścian korpusu. Spowoduje to automatyczne rozblokowanie i rozłączenie elementów.

Dowiedz się więcej: CORNER 90 – nowe możliwości technologii FLICK&CLICK™

Technologia CORNER 90 w nowym wydaniu

Teraz w technologii Flick&Click™ z zastosowaniem profilu CORNER 90 możemy wykonać nie tylko korpus mebla, ale także kompletny zestaw elementów szuflad. Dodatkowo jest możliwość zastosowania zatrzasku w ścianach tylnych, co wpływa znacznie na zwiększenie sztywności mebla. Zatrzaski można użyć także w dnach szuflad, eliminując znany problem wypadania dna szuflady.

Zobacz jak łatwy jest montaż całej komody z technologią CORNER 90:

technologia flick&click melaco
technologia flick&click melaco
technologia flick&click melaco
technologia flick&click melaco
technologia flick&click melaco
technologia flick&click melaco
technologia flick&click melaco
technologia flick&click melaco

B2B

Melaco dla producentów mebli

Technologie, jakie opracowujemy i stosujemy w naszym zakładzie inspirowane są potrzebami użytkowników. Dedykujemy je producentom mebli, którzy chcą zaoferować swoim klientom nowoczesne rozwiązania i zupełnie nowe doświadczenie związane z funkcjonalnością mebli domowych i biurowych.

Jesteś producentem mebli pokojowych, sypialnianych, kuchennych, łazienkowych lub biurowych? Zostań naszym Partnerem! Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możesz zyskać:

+48 68 387 92 08
melaco@melaco.com.pl

Poprzedni wpis

Firma RENOLIT to nasz zaufany, wieloletni Partner. Jej specjaliści dużo uwagi poświęcają poszukiwaniom nowych inspiracji, analizie trendów i wskazywaniu kolorów, które odpowiadają na potrzeby konsumentów. W swojej palecie Elements zwracają oni uwagę na powrót ku naturze, zmysłowości i witalności.

Następny wpis

Uniwersalne płyty meblowe COMPLETE SKIN to najczęściej wybierany produkt w ofercie Melaco. Dla naszych klientów rozszerzyliśmy właśnie ich gamę kolorystyczną. Sprawdź, skąd bierze się ich popularność.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Piotr Walczak

kierownik działu sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Niemczynowski

specjalista ds. sprzedaży