Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Akualność

Fronty do mebli pokojowych - jak stworzyć ciekawą kolekcję meblową. Inspiracje od MELACO

Wymagający konsumenci chcą tworzyć wnętrza z charakterem, które oddadzą ich styl życia i gust. Jak stworzyć fronty do mebli pokojowych, by te potrzeby zaspokoić. Poznaj nasze inspiracje.

Pokolenie Z na rynku meblarskim

Zmiany trendów na rynku wiążą się z wieloma czynnikami, jednak największy wpływ na kształtowanie oferty producentów meblowych ma w tej chwili pokolenie Z. Ta grupa to odważni, pewni siebie ludzie, którzy nie chcą zatracać się w pracy – wolą cieszyć się życiem w gronie najbliższych i w przytulnej przestrzeni zaprojektowanej pod ich konkretne gusta. Minimalistyczne, surowe wnętrza odchodzą powoli w zapomnienie, ustępując rozwiązaniom unikatowym i nietuzinkowym, pozwalającym tworzyć niepowtarzalne przestrzenie. Służą temu intrygujące rzeźby, nietypowe połączenia tkanin, a także meble, które wyróżniają interesujące fronty do mebli pokojowych. Młodzi ludzie stawiają na ciekawe wzornictwo, mieszają style, a ponieważ żyją w dwóch światach – realnym i wirtualnym – dbają o estetyczny aspekt otoczenia, które ma pięknie prezentować się na zdjęciach publikowanych w social mediach.

Przeczytaj również: Jak zmiany w trendach i sytuacja na rynku meblarskim wpłynie na branżę? Relacja z targów Hausmesse

Dużym motorem działań pokolenia Z jest ekologia i dbałość o środowisko naturalne. Produkcja oparta o zrównoważoną gospodarkę leśną, działania związane z ograniczaniem zużycia mediów i wpływu produkcji na środowisko to ważne karty przetargowe, które decydują o konkurencyjności. Pokolenia Z nie można kupić już ceną. Tym, co ich przyciąga, są wyznawane wartości, nietuzinkowość i rozwiązania, których nie oferuje konkurencja.

Co zaproponować tak wymagającej grupie konsumentów? W MELACO możemy zaoferować odpowiedź na jej oczekiwania poprzez:

  • Aktywne działania na rzecz wspierania zrównoważonej gospodarki leśnej i obniżania wpływu produkcji na środowisko dzięki korzystaniu z surowców z certyfikatem FSC® oraz wdrażanie strategii ekologicznej. Więcej na ten temat przeczytasz we wpisie: Zielony Ład w MELACO, czyli jak dbamy o naturalne środowisko.
  • Dostęp do technologii oferujących nietypowe rozwiązania o wysokiej jakości i doskonałej funkcjonalności. Poznaj nasze rozwiązania i twórz fronty do mebli pokojowych, które zachwycą najbardziej wymagających konsumentów.
Fronty do mebli pokojowych MELAFOL
Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL – frezowanie bez ograniczeń

Opracowana w naszym zakładzie i stosowana od lat linia technologiczna MELAFOL eliminuje wszelkie ograniczenia związane ze zdobieniem płyt meblowych. To doskonały sposób na to, by fronty do mebli pokojowych zyskały naprawdę wyjątkowy charakter dzięki dowolnym wzorom, jakie aplikujemy na ich powierzchni. Od delikatnych, geometrycznych kształtów, po nieregularne wzory zgodnie z pomysłem i projektem klienta.

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL
Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Frezy wykonujemy na jednostronnie laminowanej płycie MDF o grubości od 16 do 25 mm. Oklejamy ją folią polimerową w procesie prasowania próżniowego, dzięki czemu płyta staje się wytrzymała, a powierzchnia frontu odporna na działanie wilgoci, podwyższonej temperatury oraz promieni UV. Wszystko przy zapewnieniu wysokiej jakości wykonania i doskonałej precyzji wykończenia.

Sprawdź nasze inspiracje:

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Inspiracje

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Linia MELAFOL umożliwia odzwierciedlenie na powierzchni frontu dowolnego wzoru. Geometryczne żłobienia nadają eleganckiego wykończenia i świetnie sprawdzają się w przypadku kolekcji nawiązujących do rustykalnego stylu.

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Inspiracje

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Fronty do mebli pokojowych mogą przypominać też małe rzeźby, stając się w ten sposób charakterystycznym elementem wystroju wnętrza. Powierzchnia w falistym wzorze albo dekor odzwierciedlający kształtem plaster miodu – linia MELAFOL poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Inspiracje

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

W zależności od wzoru i wykończenia fronty do mebli pokojowych mogą z powodzeniem odwzorowywać również ceramiczne płytki, tworząc stylowe kolekcje meblowe, obok których trudno przejść obojętnie.

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Inspiracje

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Niekończące się możliwości produkcyjne pozostawiają ogromne pole do kreatywności, a wspomniane parametry wytrzymałościowe zapewnią frontom wysoką funkcjonalność. Dostępne w wykończeniu na połysk, w macie lub super macie oferują konsumentom końcowym szeroką gamę produktów dostosowanych do ich potrzeb.

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Inspiracje

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Na szczególną uwagę zasługuje oferowane przez nas wykończenie PREMIER MATT z efektem anti-fingerprint i niskim współczynnikiem odbicia światła (2-3). To rozwiązanie wyróżnia także możliwość „wyleczenia” drobnych rys i uszkodzeń mechanicznych przy pomocy podwyższonej temperatury.

Dowiedz się więcej o technologii próżniowej i zaletach wykończenia PREMIER MATT: Technologia próżniowa w produkcji frontów PREMIER MATT. Poznaj rozwiązania łączące nowoczesność i funkcjonalność

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

Inspiracje

Fronty do mebli pokojowych MELAFOL

W ramach linii MELAFOL wykonujemy też frezy i żłobienia pod uchwyty do szuflad i drzwi meblowych. To świetny sposób na ciekawe wykończenie frontów oraz ujednolicenie kolekcji bez konieczności wyposażania ich w dodatkowe akcesoria.

Fronty do mebli pokojowych, które Cię wyróżnią

Skorzystaj z naszych rozwiązań i fachowego wsparcia. Skontaktuj się z nami i wspólnie zaplanujmy Twoją nową kolekcję meblową:

+48 68 387 92 08
melaco@melaco.com.pl

Poprzedni wpis

Listwy meblowe mają szerokie zastosowanie. Mogą stanowić element konstrukcyjny, wykończeniowy albo ozdobny. W naszym zakładzie wykonujemy je w technologii ciągłego opłaszczawiania. Sprawdź, jakie są ich zalety i sposoby wykorzystania.

Następny wpis

Nieustannie rozwijamy naszą produkcję, ale ani na chwilę nie zapominamy o środowisku naturalnym. Jak dbamy o zrównoważony rozwój dla środowiska i jak na naszą pracę wpłynęła nagroda przyznana przez Forest Stewardship Council®? Przeczytaj rozmowę z Beatą Piotrowską, Z-cą Dyrektora ds. Produkcji i Rozwoju.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty MELACO, warunków współpracy oraz zamówień. Napisz lub zadzwoń do nas.

DANE KONTAKTOWE

Melaco sp. z o.o.

ul. Ciepielowska 9
67-100 Nowa Sól

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Agata Sroczyńska

koordynator ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Beata Prałat

specjalista ds. sprzedaży